Zavrieť

Porady

Doplatenie DB v DP typu A

Spracovávam daňove priznanie A a je potrebne doplatiť daňový bonus na dve deti za 1 mesiac; vypĺňam cez FS a v riadku 61 mi vychádza vyplniť nuluhoci vrátiť by mal DU sumu 44,34); Poraďte mi prosim
Naposledy upravil ivka70 : 15.03.20 at 14:25 Dôvod: cele v nazve
veronikasad má aj preplatok na dani ?
kn-alka a ako ti máme poradiť, nemáme vešteckú guľu, nevidíme, aké riadky máš alebo nemáš vyplnené - proste niekde môžeš mať chybu a tú si z malíčka nevycucáme
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Janko, nebuď zlý
    marjankaj No vidím, že mu/jej moc neporadili. Aj keď ivka upravila otázku.
    veronikasad neni ako pomôcť, kým nedoplní či má aj preplatok na dani
    marjankaj No ja za to nemôžem, že dala takú kvalitnú otázku. A vraj som zlý ja.
    ivka70 Ja som to len presunula z nazvu do otazky a doplnila nazov, bez upravy povodneho textu...
    marjankaj Ivka ja viem, ale niekedy niekto pôvodnú otázku upraví a potom odpoveď je o inom. Nechce sa mi kopírovať pôvodné otázky ako to robí buchač aj keď to má tiež svoj význam. Skrátka, keď je nezrozumiteľná otázka, tak nech sa nikto nediví, ak je adekvátna odpoveď.
      zbaliť

    kn-alka je teraz online kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    napr.: Ak vyšla v riadku 58 daň, nebudeš mať v riadku 61 bonus ale premietne sa to v riadku 72 spolu s preplatkom dane
    foltanpek Srdečná vďaka za pomoc a ochotu, aj som to najskôr tak mala vyplnené, ale mýlilo ma, že nežiadam o vrátenie DB, ale len o preplatok dane

    Doplatenie DB v DP typu A

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.