Zavrieť

Porady

6 komentárov     zbaliť
veronikasad Pocas poberania osetrovneho zo SP?
hasann83 Ja si davam danovy bonus vyplacat rocne v danovom nie kazdy mesiac....tak ci to nariadenie plati aj pre toto alebo len pre dan az ked skonci corona....viem ze to predlzili do konca maja ale ja som to podaval uz vo februari.
veronikasad Ak si DP podal vo februari, mal by si ho mst vyplateny do 10.maja
ivka70 Vraj vo stvrtok dostali pracovnici financnych uradov interne info, ze sa to bude posuvat, rovnako ako preplatky na daniach. Tazko dnes povedat.
Kedze peniaze asi nasetrene nie su a posunuli sa terminy zaplatenia dani, mozno niet z coho preplatky vyplatit.
Mila123 minister Heger sľúbil, že sa na to pozrie......ťažko povedať či sa už kukol, ale je nespravodlivé, že si daňovník splnil všetky povinnosti, účtovníčka mu povedala, že to na betón bude do 8.5.2020 a teraz??? nevyplatia? ani tým, čo majú príjem podľa § 5???? nespravodlivé to je
hasann83 Dakujem pekne za info....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Viete mi povedat ako to bude s vyplacanim danoveho bonusu za rok 2019 na dieta cez corona virus?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.