Zavrieť

Porady

poskytovanie stravy zamestnancom a výška uznaných nákladov pre firmu

Dobrý deň v čase coronavirusu sme museli zmeniť dodávateľa obedov. Vozí nam firma v cene 5 eur bez dph, zamesntanci platia 1,52 eur za obed, firma môže dať do nákladov maximum zo sumy stravného 5,10 eur to je 2,81 € alebo môže dať do nakladov len 55% zo sumy 5 eur to je 2,75 eur. Vznikne nam ale rozdiel ktorý potom musí byť neuznaný náklad pre spoločnosť a i z dph ktore je vyfakturované si nemôžme odpočítať celu sumu dph ale musíme ponížiť toto dph o neuznané náklady?dakujem za pomoc peknú nedeľu
7 komentárov     zbaliť
marjankaj Ty si účtovníčka? Aké neuznané náklady?
maja32 áno predstavte si som,predsa rozdiel ktorý nepokryje hodnotu stravy tým čo platí firma a zamestnanec
marjankaj A ktorá firma fakturuje menej ako je hodnota stravy? Prezraď.
Firma vám fakturuje za 5 € a vy platíte 5,10 € Robíš si srandu?
veronikasad Janko, nepochopil si otazku. Do nákladov si moze dať 55% z aktualnej hodnoty stravného pri pracovnej ceste, ktoré je teraz viac ako 5€
marjankaj No neviem. To znamená ak by cena obeda bola 1€, tak do nákladov si môžem dať 2,81€? V zákone sú predsa určené hranice min a max. To mohli priamo nariadiť 2,81 do nákladov a nevymýšľať s nejakými percentami.
veronikasad 55% z ceny jedla, max.55% z aktualnej ceny stravneho
marjankaj Veronika presne tak
a nie ako písala:
firma môže dať do nákladov maximum zo sumy stravného 5,10 eur to je 2,81 €
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    maja32 to všetko je jasné ale ja mam obedy za 5 eur bez dph, zamestnanec platí 1,50 a firma 2,80 ked dá tak mam rozdiel 0,70 centov na jeden obed,ktorý sa mi nedá pokryť napríklad zo soc.fondu tak tento rozdiel 0,70 eur by som mala dať predsa nedanový výdavok?
    marjankaj Moja kalkulačka to vyrátala takto.
    55% z 5 je 2,75
    45% z 5 je 2,25
    maja32 ano ak by zamestnanec platil 2,25 ale zamestnanci v danej firme platia len 1,50 za obed takže rozdiel 2.25-1,50 musí firma viesť ako nedanový a potom si z celej faktury nemôže ani odpočítať dph ? zamestnanci mali doteraz obedy za 4 eura ale teraz po zvýšení je problém odmietaju platiť viac,preto aj táto situácia dakujem
    marjankaj Takže odmietajú? No toto. Tak im dajte minimum.
    Minimálna výška stravovacích poukážok (gastrolístkov) v roku 2020

    Zákonník práce ustanovuje minimálnu hodnotu stravovacej poukážky (gastrolístku), ktorá musí predstavovať najmenej 75 % stravného poskytovaného pri pracovnej ceste v trvaní 5 až 12 hodín, teda hodnota stravovacej poukážky od 1. júla 2019, teda aj v roku 2020, musí predstavovať najmenej 3,83 € (75% zo sumy 5,10 €).
    maja32 dakujem no neviem ako to poriešime vo firme....
    maja32 ešte k mojej otazke zamestnanci budu platiť len 1.52 z odnoty obedov, firma da do nakladov 2,75 eur, ale firma musí k hodnote 1,52 za obed prirátať dph a tu odviesť ,pracovník zaplatí za obed tym padom 1,52+dph?
      zbaliť

    poskytovanie stravy zamestnancom a výška uznaných nákladov pre firmu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.