Zavrieť

Porady

Príspevok szčo

Dobrý deň, chcem sa informovať o príspevok pre szčo o pokles tržieb. Manžel je SZČO a za mesiac april mal pokles tržieb a je na OČR z dieťaťom. Má nárok na príspevok ohlľadom tržieb. Aké sú podmienky na uplatnenie. Daňové priznanie podáva až v máji ma odklad DP.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lenka1309 A neviete mi poradiť keď je na OČR z dieťaťom či je možne to vybaviť keď nie je povinný platiť odvody. Ďakujem
    veronikasad V akej oblasti podnika? Prevadzka je zatvorena rozhodnutím UVZ?
    lenka1309 SZČO Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exterierov a interierov Stavbar
    veronikasad Pokial splna ostatne podmienky, ma nárok na prispevok aj pocas OCR.
    lenka1309 Ďakujem. Idem sa potrapiť z vypísanim žiadosti. Keď má odklad DP do 31.5.2020 nebude tám problém?
    veronikasad Nie, nebude
    Katy a R lenka, veď máš tam k tomu všetky potrebné info - aj manuál, návod - tak si to otvor a prčítaj
    aj riešené vo viacerých témach - pohľadaj napr https://www.porada.sk/t321757-pomaha...C4%BEu%C4%8Fom
    lenka1309 Ďakujem pekné prečítané.
    lenka1309 Ešte jedná otázočka . Keť je na očr z dieťaťom od 16.3. a bola mu vyplatená dávka v aprili tak si ju uvádza do žiadosti ak ano tak za mesiac april alebo marec?
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.