Zavrieť

Porady

DP oprava

Dobrý deň prosím Vás neviete mi poradiť mám poslať oprávne údaje ohľadom DP cez elektronickú schránku mala som zlé zaškrtnuté 3% a mali byť 2%. Cez všeobecné podanie ale nemôžem to najsť prosím Vás poraďte mi . Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Prichystas si vyplnene tlacivo Opravne DP a to podas cez vseobecne podania, najdes si tam prislusny Financny urad a tam to tlacivo posles.

    https://www.slovensko.sk/_img/CMS4/N...odania_ovm.pdf
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lenka1309 A kde nájdem všeobecné podanie lebo mi volali že mám napísať iba žiadam prepásať riadok č. a nemôžem nájsť tlačivo aby som to poslala. VŠEOBECNÉ PODANIE - REGISTER toto je to tlačivo?
    ivka70 Ak mas napisat len ziadost, na to tlacivo nie je.
    Mozes to napisat bud priamo do tela/textu toho podania alebo napisat ziadost, ulozit si ju do pdf a tu prilozit.
    Pozrela si si ten link? Mas to tam aj s obrazkami, len si zmenis adresata.
    Samozrejme musis byt prihlasena cez svoj elektronicky OP.
    lenka1309 Ďakujem, a mám ešte jedno DP zle uvedené 3% podavala som ho 3.5. a odklad mám do 30:6. to môžem podať na novo opravné alebo tiež posielať žiadosť. Prosím Vás aké tlačivo dávam Ohľadom 2% komu darujem tie %. Stačí iba ta stránka kde je napísane ohľadom tých 2% vytlačiť.
    ivka70 Ak si robila danove priznanie, prijimaltela 2% zadavas priamo v nom. Ziadost si musis ozrejmit s tym, kto to ma na starosti na DU. Normalne sa vsetko opravuje cez opravne (alebo neskor cez dodatocne) DP.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.