Zavrieť

Porady

Vita solaris rozdáva rodinám vitamín D3 ?!

Do schránok chodí ponuka na D3 vitamín zadarmo na celý rok. Vraj takto rozdávajú do každej rodiny. Je tam len tá podmienka že treba zaplatiť poštovné 1,95€. Je to zasa nejaký predajný ťah? Myslíte si že by naozaj nejaká firmy len tak zadarmo darovala každej rodine na SK na celý rok zásobu vitamínu D ? Mne sa to nezdá.
Usporiadat
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

posiela to Natura Med .... už som tu o tom minule písala - ja mám s nimi dobrú skúsenosť. Vždy si objednám vzorku - ak niečo ponúknu - ak sa mi to hodí, tak si objednám aj ďalej , ak nie - hneď zastavím. Vždy ti najskôr pošľú list resp mail o tom, že ako a čo - aby sa utvrdili, že si to naozaj ty objednala.
Toto ale je jednorázová akcia . Vlani takto ponúkali c vitamín na polroka - jednorázovo som si - za tých 1,95 .
Samozrejme - získajú tvoj kontakt - a budú ti ponúkať hlavne omega mastné kyseliny - ale môžeš odvolať aj súhlas so spracovaním osobných údajov.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Katy a R
posiela to Natura Med .... už som tu o tom minule písala - ja mám s nimi dobrú skúsenosť. Vždy si objednám vzorku - ak niečo ponúknu - ak sa mi to hodí, tak si objednám aj ďalej , ak nie - hneď zastavím. Vždy ti najskôr pošľú list resp mail o tom, že ako a čo - aby sa utvrdili, že si to naozaj ty objednala.
Toto ale je jednorázová akcia . Vlani takto ponúkali c vitamín na polroka - jednorázovo som si - za tých 1,95 .
Samozrejme - získajú tvoj kontakt - a budú ti ponúkať hlavne omega mastné kyseliny - ale môžeš odvolať aj súhlas so spracovaním osobných údajov.
Katy, ako a kedy sa platí to poštovné ?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Doprava
Cena dopravy balíka je 1.95€

Zásielku Vám doručíme Slovenskou poštou, zvyčajne do 5 pracovných dní

Platba
Vybrať si môžete z troch možností, ani u jednej z nich nemáte účtované nič navyše:

Platba poukážkou až po prevzatí zásielky
Platba online kartou
Platba bankovým prevodom (číslo účtu predávajúceho: 3695362/0800)
https://www.vitasolaris.sk/co-je-vitamin-d
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Predsa po dodaní... nakoľko na stránke nie je žiadna voľba platby (pošta, kurier, platba vopred....).
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Z ich stránky
Platba
Vybrať si môžete z troch možností, ani u jednej z nich nemáte účtované nič navyše:

Platba poukážkou až po prevzatí zásielky
Platba online kartou
Platba bankovým prevodom (číslo účtu predávajúceho: 3695362/0800)
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Predsa po dodaní... nakoľko na stránke nie je žiadna voľba platby.
Ale vážne nie je voľba? Sú tam tri možnosti.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

buchač
Predsa po dodaní... nakoľko na stránke nie je žiadna voľba platby (pošta, kurier, platba vopred....).
ako po dodaní, keď ti ho hodia do schránky ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
buchač
Predsa po dodaní... nakoľko na stránke nie je žiadna voľba platby.
Ale vážne nie je voľba? Sú tam tri možnosti.
Pre nechápajkov ako si ty, som doplnil okamžite odpoveď po jej odoslaní.
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Veronika. tu si môžeš preštudovať všetko okolo toho:
https://www.vitasolaris.sk/casto-kladene-otazky
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Pozor na nezaplatenie zásielky ... Slovenské súdy majú málo práce ? Bude to ako s investovaním do fondov počas kuponovej privatizácie ???

Pri nezaplatení, po uplynutí doby splatnosti, Vám môže byť zaslané upozornenie č. 1 a dlžná čiastka navýšená o administratívny poplatok 1,5 €. V prípade, že nedôjde k úhrade ani po prvom upozornení, môže dôjsť k upozornenie č. 2, kde bude k dlžnej čiastke pripočítaný administratívny poplatok vo výši 3 €. Pokiaľ ani po druhom upozornení nebude uhradená pohľadávka, sme oprávnení zaslať Výzvu k úhrade dlžnej čiastky, so ktorou sa viaže administratívny poplatok vo výške 6 €. Ak nedôjde k úhrade dlhu ani po zaslaných výzvach, postupujeme v súlade s platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky a svojich práv sa môžeme domáhať u miestne a vecne príslušného súdu. V takom prípade by sa navyše dlžná čiastka navýšila o náklady riadenia a právneho zastúpenia.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Tweety
buchač
Predsa po dodaní... nakoľko na stránke nie je žiadna voľba platby.
Ale vážne nie je voľba? Sú tam tri možnosti.
Pre nechápajkov ako si ty, som doplnil okamžite odpoveď po jej odoslaní.
Čo som mala pochopiť? Napísal si, že nie je možnosť voľby, napísal. Tak sa nevykrúcaj, nechápajko si jedine ty.Ak nemáš argument tak zas útočíš na iného. Nič nové.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Tweety
Z ich stránky
Platba
Vybrať si môžete z troch možností, ani u jednej z nich nemáte účtované nič navyše:

Platba poukážkou až po prevzatí zásielky
Platba online kartou
Platba bankovým prevodom (číslo účtu predávajúceho: 3695362/0800)
našla som iné číslo účtu - to tvoje zrejme platí v CZ

Číslo účtu: 0633652025/0900

IBAN: SK05 0900 0000 0006 3365 2025
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

veronikasad
Pozor na nezaplatenie zásielky ... Slovenské súdy majú málo práce ? Bude to ako s investovaním do fondov počas kuponovej privatizácie ???

Pri nezaplatení, po uplynutí doby splatnosti, Vám môže byť zaslané upozornenie č. 1 a dlžná čiastka navýšená o administratívny poplatok 1,5 €. V prípade, že nedôjde k úhrade ani po prvom upozornení, môže dôjsť k upozornenie č. 2, kde bude k dlžnej čiastke pripočítaný administratívny poplatok vo výši 3 €. Pokiaľ ani po druhom upozornení nebude uhradená pohľadávka, sme oprávnení zaslať Výzvu k úhrade dlžnej čiastky, so ktorou sa viaže administratívny poplatok vo výške 6 €. Ak nedôjde k úhrade dlhu ani po zaslaných výzvach, postupujeme v súlade s platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky a svojich práv sa môžeme domáhať u miestne a vecne príslušného súdu. V takom prípade by sa navyše dlžná čiastka navýšila o náklady riadenia a právneho zastúpenia.
veronikasad, mne takto chodili omega3 od Helvetie, od prvej zásielky potom pravidelne každý mesiac, v obálke pri liekoch bola fa, brala som ich rok, potom som sa normálne odhlásila, a nič mi viac neposielali.
Úplne bezpečná záležitosť. Potom som prešla späť na ľanový olej.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

veronikasad
Katy, ako a kedy sa platí to poštovné ?
S balíčkom mi príde šek - zaplatím ho IB - resp môžeš poštou. samozrejme, je tam splatnosť zvykne byť viac ako dva týždne - nemusíš sa ponáhľať.
Jasné, že keď nezaplatíš - tak si budú vymáhať
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

veronikasad
Tweety
Z ich stránky
Platba
Vybrať si môžete z troch možností, ani u jednej z nich nemáte účtované nič navyše:

Platba poukážkou až po prevzatí zásielky
Platba online kartou
Platba bankovým prevodom (číslo účtu predávajúceho: 3695362/0800)
našla som iné číslo účtu - to tvoje zrejme platí v CZ

Číslo účtu: 0633652025/0900

IBAN: SK05 0900 0000 0006 3365 2025
Zákaznícky servis
0800 700 709
Po-Pia 08:00-16:00
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
buchač
Predsa po dodaní... nakoľko na stránke nie je žiadna voľba platby (pošta, kurier, platba vopred....).
ako po dodaní, keď ti ho hodia do schránky ...
1. Objednáš vypísaním formulára
2. Tovar dostaneš do schránky
3. V balíku bude tovar, nejaké lajstro a poukážka.
4. Podľa návodu zaplatíš buď cez internet alebo na pošte.
5. Hentí riešia len cez poštu, žiaden kuriér...
0 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Katy a R
veronikasad
Katy, ako a kedy sa platí to poštovné ?
S balíčkom mi príde šek - zaplatím ho IB - resp môžeš poštou. samozrejme, je tam splatnosť zvykne byť viac ako dva týždne - nemusíš sa ponáhľať.
Jasné, že keď nezaplatíš - tak si budú vymáhať
keď to bude hodené do schránky ako obyčajná zásielka a nedostaneš ju, ako preukážeš pri príp. upomienkach že žiadnu zásielku si nedostala ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Ak nemáš argument tak zas útočíš na iného. Nič nové.
Fakt nie si normálna, nič nové...toto je text a nie čísla...už to chopok.
...a ozaj, už si od Natury niečo objednávala ? Pochybujem...
Ja ale hej, a preto vravím, čo vravím.
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Tweety
Ak nemáš argument tak zas útočíš na iného. Nič nové.
Fakt nie si normálna, nič nové...toto je text a nie čísla...už to chopok.
...a ozaj, už si od Natury niečo objednávala ? Pochybujem...
Ja ale hej, a preto vravím, čo vravím.
Čo má s tým chopok?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
keď to bude hodené do schránky ako obyčajná zásielka a nedostaneš ju, ako preukážeš pri príp. upomienkach že žiadnu zásielku si nedostala ?
BINGO...
Lenže liebesbrif napíšeš v opačnom garde. Nech ti oni dokážu...
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať