Zavrieť

Porady

neskore dodane dokladov

Moze mi niekto poradit, ako mam zauctovat taky prikad, faktura z roku 2002 je vedena ako neuhradena, a teraz doniesol podnikatel doklad o uhrade ale z roku 2002, je to PU
Naposledy upravil anka : 26.11.04 at 07:26
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    esprit je offline (nepripojený) esprit

    esprit
    No fajn, takže nie som sama.
    Ja to účtujem do pokladne v ten deň, kedy mi to predloží, čo môžem iné robiť.

    Zuzana68 je offline (nepripojený) Zuzana68

    Zuzana68
    Určite sa nepovažujem za múdrejšiu, ale aj ja to tak robím. Má to však dopad na inventúru pokladne. Veď by mi prakticky mali tie peniaze chýbať. No ja nemám podpísanú hmotnú zodpovednosť za pokladňu, vďaka za to .

    Krásny deň

    esprit je offline (nepripojený) esprit

    esprit
    U mňa to nemá dopad na inventúru pokladne, lebo podnikateľ to vyplatil zo svojich peňazí v roku 2002 a z pokladne firmy si to nevyúčtoval. Keďže úhradu zaúčtujem až v roku 2004, lebo vtedy bol doklad o úhrade predložený a zúčtovaný pokladňa mi sedí. Ale potom nie je v poriadku inventarizácia záväzkov. Skôr by ma zaujímalo, či toto netreba nejako inak riešiť.

    Zuzana68 je offline (nepripojený) Zuzana68

    Zuzana68
    To mi vlastne nedoplo, veď z pokladne sa to neplatilo.Dnes je zvláštny deň.Knihu záväzkov nemáš ako riešiť. Dodávateľská firma to mala vysporiadané a tak nemala dôvod ti posielať odsúhlasenie a vlastne si nemohol vedieť, že to vysporiadané je. Kniha záväzkov bola podľa mňa spravená v 2002,2003 správne, úhrada nebola,záväzok trvá.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Urobila by som teraz príjem do pokladne 211/365, výdaj z pokladne 321/211. Zostane záväzok voči 365 (možno na večné veky, dôležité je aby sedela kniha faktúr a účet 321).
    Ak ide o JÚ, zadotovala by som pokladňu tiež vkladom podnikateľa.
    Naposledy upravil Paula : 26.11.04 at 15:50

    neskore dodane dokladov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.