Zavrieť

Porady

neskore dodane dokladov

Moze mi niekto poradit, ako mam zauctovat taky prikad, faktura z roku 2002 je vedena ako neuhradena, a teraz doniesol podnikatel doklad o uhrade ale z roku 2002, je to PU
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marian je offline (nepripojený) Marian

    Marian
    Zastávam názor - "nekomplikuj si život". Ak je to v PU, tak daňovo sa nemení nič a netreba podávať opravné DP za 2002. Doklad zaúčtujem 321/211 teraz, v roku 2004. Koniec-koncov, ty účtuješ v časovom slede tak, ako si sa o účtovnom prípade dozvedela. A to je teraz.

    gabri je offline (nepripojený) gabri

    gabri
    Marian
    Zastávam názor - "nekomplikuj si život". Ak je to v PU, tak daňovo sa nemení nič a netreba podávať opravné DP za 2002. Doklad zaúčtujem 321/211 teraz, v roku 2004. Koniec-koncov, ty účtuješ v časovom slede tak, ako si sa o účtovnom prípade dozvedela. A to je teraz.

    To sa dá, aj keď, ako potom sedela pokladna? Alebo to niekto akoze zaplatil z vlastneho? ´či zbytočne to komplikujem?

    esprit je offline (nepripojený) esprit

    esprit
    Asi že sedela, lebo zamestnanec to platil zo svojho a zapatrošil doklad a dllllhooo ho nevedel nájsť, až teraz pri vianočnom upratovaní ho objavil, tak ho konečne doniesol, no tak sme mu ho praplatili Viac ako pokladňa by ma trápilo, že sme ten záväzok evidovali voči dodávateľovi a nie voči zamestnancovi, lebo voči dodávateľovi sme už dva roky žiadny nemali.

    gabri je offline (nepripojený) gabri

    gabri
    myslim dodavatelskej. Zneuzijem ze som teraz tu, chcela by som sa nieco spytat o predaji hmotneho majetku, citala som si navod na kladenie otazok, ale nezvladam ani to (ako by som mohla potom zvladnut predaj majetku?)

    neskore dodane dokladov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.