Zavrieť

Porady

Barter clearing

Ak mi niekto viete poradiť niekoho,kto ponúka tovar,alebo služby za takého platby napíšte. Máme na konte ešte nejakú hodnotu a ročne sa len za vedenie účtu platí okolo 900,-sk,tak by som to rada minula a zrušila účet.
Ďakujem.Je to systém BCI.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    My tam máme tiež nejaké korunky a chceli by sme sa toho zbaviť. Práve včera prišla faktúra za poplatky...

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Aj nám prišla faktúra za vedenie účtu,ale aj tak neviem akým spôsobom sa toho zbaviť.Potrebovala by som nejakú firmu,ktorá sa tomu venuje a keby nám ponúkla nejaký tovar,alebo nejaký zoznam firiem ktoré sú v tomto systéme a čím sa zaoberajú,možno by sme mohli týmto spôsobom obchodovať

    Martinas je offline (nepripojený) Martinas

    Martinas
    robím trom firmám poradkyňu, ktoré majú účet v bártrovej spoločnosti Voice, pred tým sa volali LQZ. Všetky firmy majú z toho členstva také problémy, že uvažujú dať firmu na súd. Napriek tomu, že sa tam manažeri snažia, problém je v systéme a vo vedení. Firma podľa mňa čoskoro skrachuje a znova pretuneluje ako to bolo nedávno.

    vladik4 je offline (nepripojený) vladik4

    vladik4
    Martinas
    robím trom firmám poradkyňu, ktoré majú účet v bártrovej spoločnosti Voice, pred tým sa volali LQZ. Všetky firmy majú z toho členstva také problémy, že uvažujú dať firmu na súd. Napriek tomu, že sa tam manažeri snažia, problém je v systéme a vo vedení. Firma podľa mňa čoskoro skrachuje a znova pretuneluje ako to bolo nedávno.
    čítala som niečo zo starších mailov - poradcov, píšete že máte s tým problém vzťah LQZ-VOICE, tak vám ešte pridám. Mala som daňovú kontrolu vo firme pre ktorú pracujem a zamerali sa konkrétne len na jednu vec - prevod prostriedkov z LQZ Slovakia do Voice a keby mi nedali čas, tak to nedopadne dobre - prečo?: v obch. podmienkach LQZ sú 2 odstavce - 1. o nemožnosti previesť prostriedky a 2. o postupe prostriedkov, takže tie prevody čo Vaši klienti robili sú neplatné a je to Veľký problém. Treba si dať pozor a dohodnúť sa v LQZ - oni existujú, v ČR a v SR majú jednu dobrú obch. zástupkyňu a tá vie dosť pomôcť z kaše. Takže ak potrebujete ďalšie podrobnosti odpíšte

    vladik4 je offline (nepripojený) vladik4

    vladik4
    ilona
    Aj nám prišla faktúra za vedenie účtu,ale aj tak neviem akým spôsobom sa toho zbaviť.Potrebovala by som nejakú firmu,ktorá sa tomu venuje a keby nám ponúkla nejaký tovar,alebo nejaký zoznam firiem ktoré sú v tomto systéme a čím sa zaoberajú,možno by sme mohli týmto spôsobom obchodovať
    v ktorom bartrovom systéme máte prostriedky, mám klienta, ktorý ich potrebuje na vyplatenie debetu, možno sa dohodneme.

    vladik4 je offline (nepripojený) vladik4

    vladik4
    Dada
    My tam máme tiež nejaké korunky a chceli by sme sa toho zbaviť. Práve včera prišla faktúra za poplatky...
    kde mate prostriedky mám klienta ktorý má ten tzv. ich debet - úver a možno by sme sa dohodli.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    ilona
    Naozaj nikto neplatí barterovou metódou?
    Ilona odporúčam napojiť sa na firmy zo systému. Iný nemôže vstúpiť do zápočtov len člen vášho barter systému.
    Zostal vám Čierny Peter, toho sa zbavuje ťažko, ten má výhodu, čo je v tomto systéme debetný-ak skrachuje systém, on získal.

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Náš účet je v spoločnosti BCI Slovakia s r.o. Nie je to veľká suma- 6000,-sk,ale a to sú peniažky.

    squarel je offline (nepripojený) squarel

    squarel
    vladik4 Pozri príspevok
    v ktorom bartrovom systéme máte prostriedky, mám klienta, ktorý ich potrebuje na vyplatenie debetu, možno sa dohodneme.
    Dobry den,mate zaujem o bartrove prostriedky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.