Zavrieť

Porady

danove priznanie

Mam taky problem, v r.03 mala s.r.o. zisk a tym padom jej vysla danova povinnost, danovu povinnost som zauctovala na 591/341, a teraz som zistila, ze nejakym nedopatrenim sa mi to v suvahe a vykaze ziskov a strat nepremietlo, jednoducho v kolone 591 nie je zaevidovana dan a tym padom hospod. vyslekok nie je znizeny o tuto dan, dan.priznanie -vypocitana dan je ale v poriadku, co mam teraz robit, opravit vykazy a odovzdat ich na danovom urade, uz vidim ze ma DU zozerie, mam strach ze mi daju nejaku brutalnu pokutu, poradte mi prosim co mam robit
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ala je offline (nepripojený) Ala

    Ala
    Z DU teraz podávajú výzvy na opravu údajov predložených účtovných výkazov. Na Vašom mieste, účtovné výkazy by som vypísal správne a zaniesla by som ich na DU, akože som ich doniesla opravené. Pokial viem, pokutu nedávajú žiadnu.

    ingi je offline (nepripojený) ingi

    ingi
    Anka, ak si ešte nepredložila výkazy po schválení ÚZ valným zhromaždením spoločnosti, dalo by sa to ozaj urobiť (pri schvaľovaní sa objavila takáto chyba a VZ
    Ti uložilo ju opraviť). Priniesť len tak opravené výkazy by som neriskovala.
    Určite treba napísať sprievodný list.

    anka je offline (nepripojený) anka

    anka
    Uz boli schvalene vykazy tak neviem ci mam pockat kym ma vyzvu na opravu, alebo na seba upozornovat tym ze im odnesiem opravene vykazy, mam z toho nervy na dranc

    Susan je offline (nepripojený) Susan

    Susan
    Pokiaľ je daň v daňovom priznani správne vypočítaná a aj zaplatena, nevidim dôvod
    prečo by si nemohla opraviť suvahu a vysledovku. Chybička sa môze vyskytnúť. A ako Ti sedí účet 341,pretože v súvahe za rok 2004 uvádzaš údaje z roku 2003.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.