Zavrieť

Porady

neplatené voľno a odvodové povinnosti

Dobrý deň, prosím o radu aké sú odvodové povinnosti pri neplatenom voľne zamestnanca počas celého mesiaca. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    jaanna
    Dobrý deň, prosím o radu aké sú odvodové povinnosti pri neplatenom voľne zamestnanca počas celého mesiaca. Ďakujem.
    14% ZP zo 6900.-.

    jales je offline (nepripojený) jales

    jales
    Zamestnanec je povinný platiť len zdravotné poistenie, ale nikde v zákone nenájdeš, že je povinný zaplatiť celých 14%. Ak zamestnanec ostane v pracovnom pomere po dobu neplateného voľna je povinný vždy zaplatiť len 4 %, tých zvyšných 10 % je náklad zamestnávateľa a záleží len na dohode medzi zamestnávateľom a zamestnancom, kto tých 10 % zaplatí. Hoci neverím, že zamestnávateľ bez tejto dohody zamestnancovi dá nepl. voľno.
    Aj program Ti dá pri celomesačnom neplatenom voľne pohľadávku voči zamestnancovi len 4 % zo 6900, čiže 276,-- Sk.
    To je môj názor, netvrdím, že je to určite tak. Bola by som však rada, keby aj iný vyjadrili svoj názor.

    busko je offline (nepripojený) busko

    busko
    Len si chcem overiť :
    zdravotné poistenie počas neplateného voľna
    celý rok 2005 (01.01. - 31.12.) - 14 % z 6500
    celý rok 2006 - 14 % z 6900 ?

    busko je offline (nepripojený) busko

    busko
    V súvislosti s nepl. voľnom a odvodmi ma napadá ešte jedna otázka :
    Ak má za-nec skrátený pracovný úväzok (z 37,50 na 30 hodín týždenne), z akého VZ vychádzam?
    (6900 : 37,50) x 30 = 5520
    Počítam správne ?

    neplatené voľno a odvodové povinnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.