Zavrieť

Porady

Daňový bonus - v Daňovom priznaní FO za 2004

Ahojte radci - pozeral niekto už tlačivá na DP FO? - do ktorej kolonky sa dáva na odpočítanie z dane daňový bonus na deti ??, akosi to neviem nájsť - asi mám ešte v SW - ALFA, staré tlačivo - lebo nesedia mi tam § s novým zákonom.
vie niekto?? dííííík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Majka
    pozri si

    http://www.finance.gov.sk/mfsr/mfsr....A?OpenDocument

    tam je nove tlacivo.
    IV.oddiel

    a potom XIV oddiel na vyplatenie bonusu na ucet...
    :p :p :p
    moc dík s u p e r !!!!!! :p :p :p

    helcuj je offline (nepripojený) helcuj

    helcuj
    V novom tlačive DP je v r.86 kolónka Nárok na daňovy bonus. V DP je už zahrnuta aj žiadosť o vyplatenie bonusu alebo vratenia preplatku. Ja mám skôr problém do ktorej kolonky uviesť uhrn poistného pri uplatnení si paušalných výdavkov.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    helcuj
    V novom tlačive DP je v r.86 kolónka Nárok na daňovy bonus. V DP je už zahrnuta aj žiadosť o vyplatenie bonusu alebo vratenia preplatku. Ja mám skôr problém do ktorej kolonky uviesť uhrn poistného pri uplatnení si paušalných výdavkov.
    .....dík, už to mám, a Tvoj problém viem zasa ja, pri paušále si poistné neodpočítavaš - (lebo je akoby zahrnuté do paušálu.) paušál je paušál, takže máš príjem a z neho si určité % odrátaš.

    Daňový bonus - v Daňovom priznaní FO za 2004

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.