Zavrieť

Porady

AKA BUDE POKUTA

Aká mi hrozí pokuta, ak spätne podám daňové priznanie k dani z MV? Auto sa začalo používať na podnikanie od 1.9.2007? A akým spôsobom sa vyráta sankčný úrok?
Chcem si dať do výdavkov roka 2006 aj cesťáky a preto doplatiť cestnú daň. Potrebujem si prepočítať, či sa mi to oplatí. Pokuta je tuším 2.000,- Sk, ale nie som si istá s tým sankčným úrokom.
Vďaka za odpoved.
Magdali
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    MAGDALIENKA Pozri príspevok
    Aká mi hrozí pokuta, ak spätne podám daňové priznanie k dani z MV? Auto sa začalo používať na podnikanie od 1.9.2007? A akým spôsobom sa vyráta sankčný úrok?
    Chcem si dať do výdavkov roka 2006 aj cesťáky a preto doplatiť cestnú daň. Potrebujem si prepočítať, či sa mi to oplatí. Pokuta je tuším 2.000,- Sk, ale nie som si istá s tým sankčným úrokom.
    Vďaka za odpoved.
    Magdali
    1.9.07? Určite?

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    MAGDALIENKA Pozri príspevok
    Aká mi hrozí pokuta, ak spätne podám daňové priznanie k dani z MV? Auto sa začalo používať na podnikanie od 1.9.2007? A akým spôsobom sa vyráta sankčný úrok?
    Chcem si dať do výdavkov roka 2006 aj cesťáky a preto doplatiť cestnú daň. Potrebujem si prepočítať, či sa mi to oplatí. Pokuta je tuším 2.000,- Sk, ale nie som si istá s tým sankčným úrokom.
    Vďaka za odpoved.
    Magdali
    Magduška to bude asi preklep .

    MAGDALIENKA je offline (nepripojený) MAGDALIENKA

    MAGDALIENKA
    Jasne, že som sa preklepla. Samozrejme 2006. Vďaka za vaše rýchle reakcie a Alexandre a Maríne ta tip.
    Magdali

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.