Zavrieť

Porady

študentka na bigáde v ČR

Ahojte poraďáci. Chcem Vás poprosiť o radu. Nie som si celkom istá, či by som vyplnila správne tlačivo DP typ A.
Kamarátka je študentka na VŠ v ČR. V lete podpísala dohodu o vykonaní práce, pracovala 1 mesiac, zarobila 21000,--Kč a z toho jej zrazili zálohu na daň 4200,--Kč. Tieto čiastky prepočítam priemerným kurzom (1,336) za mesiac august 2006. Použijem tlačivo A, len neviem presne, aké riadky mám vypísať. Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vikinka je offline (nepripojený) vikinka

    vikinka
    Vypisuješ riadky 32,33,34,36,37,43,44,45,a výpočet dane uznanej na zápočet r.49,50,51,52,53,54.

    Dejnicka je offline (nepripojený) Dejnicka

    Dejnicka
    Ahojte.Myslela som,ze som to pochopila,ale ... Mam este dotaz: Zamestnávateľ za ňu neplatil poistné, zrazil jej len zálohu na daň. Poprosila by som napísať konkrétne čísla (ja si ich už prepočítam kurzom) do konkrétnych riadkov, lebo stále neviem, ako mi výde, že jej tú daň vrátia. Píšem to ako tatar, no moc sa neviem vyjadrit. Ďakujem.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Dejnicka Pozri príspevok
    .............
    Poprosila by som napísať konkrétne čísla (ja si ich už prepočítam kurzom) do konkrétnych riadkov,
    ..........
    V téme "Príjem z ČR" nájdeš komplexný príklad od A po Z na daňové priznanie so zápočtom dane.

    študentka na bigáde v ČR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.