Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    Ide väčšinou o dlhodobo sa opakujúci príjem súvisiaci s nejakou formou investície, napr. na kapitálových trhoch, alebo pri príjmoch z MLM apod. Ale naozaj je to vytrhnuté z kontextu, treba uviesť celú rozvitú vetu ako píše Johanka.

    fileva je offline (nepripojený) fileva

    fileva
    Výraz reziduálny príjem bol uvedený v inzeráte v ponuke práce na našej mestskej Tv. Presné znenie textu inzerátu momentálne neviem, lebo to čítal manžel a pýtal sa ma, že aký je to príjem.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Ide o dlhodobo sa opakujúci čiže reziduálny príjem, stanovený podľa výšky Vašej investície .............

    Pri tomto linku sa spomína o reziduálnom príjme :
    RMS FINPORT - Internetová brána na svetové akciové trhyIde o dlhodobo sa opakujúci čiže reziduálny príjem, stanovený podľa výšky Vašej investície do tohto projektu. Prioritou číslo jeden je spolupodielnictvo zo ...

    http://www.rmsfinport.sk/text/opcny_...p?tmenu_open=0
    Naposledy upravil Zita5 : 20.03.07 at 21:07

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Toto som okopčila z jedného inzerátu:
    Ide o dlhodobo sa opakujúci čiže reziduálny príjem, stanovený podľa výšky Vašej investície do tohto projektu. Prioritou číslo jeden je spolupodielnictvo zo zisku, Váš pokojný a zabezpečený život...

    fileva je offline (nepripojený) fileva

    fileva
    Už to mám, znenie inzerátu bolo: "výnimočné podnikanie pre každého aj s reziduálnym príjmom".
    Ďakujem vám za odpovede, zas som o niečo múdrejšia.
    Dobrú nôcku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.