Zavrieť

Porady

vykazy - tlaciva

Prosím, kde by som našla tlačiva, aby som si ih mohla aj vytlačiť a to výkaz o príjmoch a výdavkoch a výkaz o majetku a záväzkoch
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anna1974 je offline (nepripojený) Anna1974

    Anna1974
    Ja ti doporučujem stiahnuť z www.kros.sk zdarma program na danove priznanie a cez tento program tlačím aj výkazy a do nich dopíšem sumy, takže všetko mi to pekne vytlačí...je to super..

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Na uvedenej stránke si ich môžeš najprv vyplniť a potom vytlačiť.

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Anna1974 Pozri príspevok
    Ja ti doporučujem stiahnuť z www.kros.sk zdarma program na danove priznanie a cez tento program tlačím aj výkazy a do nich dopíšem sumy, takže všetko mi to pekne vytlačí...je to super..
    Anka,
    prvý rok robím cez uvedenú stránku. DP super, Výkaz o majetku - editovateľný, len Výkaz o príjmoch a výdavkoch sa mi druhá strana nedá vytlačiť /musela by som si to všetko ponahadzovať v Peňažnom denníku/, alebo robím niekde chybu ?

    Anna1974 je offline (nepripojený) Anna1974

    Anna1974
    Nie, vobec nie...s tým výkazom máš pravdu Muška,ale ja si to prehodím do wordu,alebo excelu, čo ti je lepšie a tam to dopíšem čo potrebujem a potom to vytlačím. A robím to tak, že otočím vytlačenú prednú stranu to tlačiarne vytlačím zadnú stranu výkazu...;-)

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Anka, dík za odpoveď
    Ja mám ešte kúpený aj FormEdik, takže tú zadnú stranu tlačím odtiaľ
    Len Formik tlačí okienka aj s tým šedým podkladom /dosť veľký nápor na možstvo toneru a teda aj na moju peňaženku/ preto tento rok používam radšej "kros".
    Len som si myslela , že či náhodou niečo nerobím špatne.

    yoolo je offline (nepripojený) yoolo

    yoolo
    Tlacim bez problemov zo stranky drsr.sk
    Moj Acrobat Reader som ale musel najskor odinstalovat a nainstalovat ich.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.