Zavrieť

Porady

Termín podanie DP 2006

Ak podám danové priznanie na pošte v zahraničí dňa 02.04.2007. Počíta sa mi to za riadne splnenie povinnosti podať danové priznanie na daňový úrad?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    zelik Pozri príspevok
    Ak podám danové priznanie na pošte v zahraničí dňa 02.04.2007. Počíta sa mi to za riadne splnenie povinnosti podať danové priznanie na daňový úrad?
    Áno, počíta.

    zelik je offline (nepripojený) zelik

    zelik
    som sa pýtala u nás na danovom urade, vraj žiadne usmernenie k tomu nemaju. ak dostanem pokutu mám sa odvolať...toto mi odporučila pani na DU.

    Takže ked podaju na poste v Čersku, Anglicku, Irsku dňa 2.4.2007 danové priznanie, musia si asi odložiť doklad z pošty, aby mohli preukázať splnenie daňovej povinnosti?

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    zelik Pozri príspevok
    som sa pýtala u nás na danovom urade, vraj žiadne usmernenie k tomu nemaju. ak dostanem pokutu mám sa odvolať...toto mi odporučila pani na DU.

    Takže ked podaju na poste v Čersku, Anglicku, Irsku dňa 2.4.2007 danové priznanie, musia si asi odložiť doklad z pošty, aby mohli preukázať splnenie daňovej povinnosti?
    určite treba odložiť, pre prípad napr. pokuty. A najlepšie posielať doporučene resp. s doručenkou.

    Termín podanie DP 2006

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.