Zavrieť

Porady

omeškanie zaplatenia dana o jeden deň

prosím Vás o radu,

čo my môže urobiť DÚ ak som podala daňové priznanie dnes ale nestihla som už zadať uhradu dane. Úhrada im dôjde až zajtra. Ďakujem
Naposledy upravil škôlka : 02.04.07 at 18:39
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    škôlka Pozri príspevok
    prosím Vás o radu,

    čo my môže urobiť DÚ ak som podala daňové priznanie dnes ale nestihla som už zadať uhradu dane. Úhrada im dôjde až zajtra. Ďakujem
    Skús na stránke www.drsr.sk vyrátať penále za oneskorenú platbu. Takto keď nevieme výšku dane ti nevieme ani dať presnejšiu odpoveď. Keby trebárs išlo o sumu 1,5 mil. potom penále za deň meškania už asi boli vo výške čo aj vyrúbia.

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    Ale, ale, ved ak existuje internet, existuje aj INTERNET BANKING, hm? tak sa to stiha v pohodičke ešte dnes, no nie? Tik-tak-este 2 hodiny času.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    katarina.j Pozri príspevok
    Ale, ale, ved ak existuje internet, existuje aj INTERNET BANKING, hm? tak sa to stiha v pohodičke ešte dnes, no nie? Tik-tak-este 2 hodiny času.
    No nie všetky banku umožňujú platiť aj po 22.00. Napr. moja banka cez i-banking berie príkazy na úhradu iba do 22.00

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    smith Pozri príspevok
    No nie všetky banku umožňujú platiť aj po 22.00. Napr. moja banka cez i-banking berie príkazy na úhradu iba do 22.00
    tak treba vymeniť banku-chi chi chi. konečne mame danove priznania za sebou, čo? a nastanu kvartalne dph-hurááááá.

    Kája. je offline (nepripojený) Kája.

    Kája.
    A stojením Unibanky a HVB banky nefunguje elektronické bankovníctvo od 31.marca až do dnes. Paráda.

    betka je offline (nepripojený) betka

    betka
    Nezúfajte. DP bolo podané včas. Neviem, či DU sledujú a vôbec prídu na to, že ste zaplatili o deň neskôr. V pondelok dávalo na úhradu veľké množstvo subjektov úhrady, aj tak na DU budú prichádzať postupne, behom dvoch troch dní, ak im Vaše prídu v stredu (ak bude rýchlejší prevod) nevšimnú si to... Hlavu hore. Za jeden deň Vám nenabehnú horibilné penále, .... DP je včas, keby ste sa zbadali o týždeň už je to na povšimnutie ...

    omeškanie zaplatenia dana o jeden deň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.