Zavrieť

Porady

ako účtujete?

Moja otázka je asi banálna, ale chcem vedieť, či to je správne, keď účtovanie faktúr zapisujem priamo na faktúry. Moja predchodkyňa to tak robila, ale teraz rozmýšľam, či by nebolo lepšie zapisovať to na nejaký papierik a pricvaknúť to k faktúre.

Ako to robíte vy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivako je offline (nepripojený) ivako

    ivako
    Neviem v akom softe robíš, ale v Omege tlačím priamo z programu predkontačný lístok a ten si pripnem k fa. Niektoré firmy majú vytvorené svoje vlastné vzory predk.lístkov. Viem, že niektorí majú razítka, ktoré dajú na fa a tam vpisujú zaúčtovanie.

    Magali je offline (nepripojený) Magali

    Magali
    ivako Pozri príspevok
    Neviem v akom softe robíš, ale v Omege tlačím priamo z programu predkontačný lístok a ten si pripnem k fa. Niektoré firmy majú vytvorené svoje vlastné vzory predk.lístkov. Viem, že niektorí majú razítka, ktoré dajú na fa a tam vpisujú zaúčtovanie.
    to razítko sme mali aj my, lenže pani čo tu bola predomnou, si ho pri odchode požičala a už ho nevrátila. Asi si urobím nejaký vzor na počítači a budem to pripínať k faktúre. Ďakujem za odpoveď.

    daniek je offline (nepripojený) daniek

    daniek
    aj u nás vo firme sa to robí priamo na faktúru akurát ak je veľký rozpis pri réžijných fa po strediskách a pod. tak sa to robí do osobitnej tabuľky a pripína k fa lebo na fa by sa to nezmestilo. takže je to iba na tebe.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Ja som tu niekde pripla vzor - košieľku, ktorú prikladám k došlým faktúram, ak nájdem prilepím.

    Assea je offline (nepripojený) Assea

    Assea
    Aj ja som chvíľu pripínala tie košieľky - ale bolo to poriadne otravné a zdržovalo to.

    Teraz však rozmýšľam kde kúpim tú pečiatku s "tabuľkou" na predkontáciu?
    Neviete?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Assea Pozri príspevok
    Aj ja som chvíľu pripínala tie košieľky - ale bolo to poriadne otravné a zdržovalo to.

    Teraz však rozmýšľam kde kúpim tú pečiatku s "tabuľkou" na predkontáciu?
    Neviete?
    Navrhni si také čo pre teba vyhovuje a v každom obchode kde robia pečiatky ti ju spravia.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.