Zavrieť

Porady

chyba v suvahe

Prosim o radu...Po podani danoveho priznania som zistila ze je chyba v suvahe, posunula som cislo o riadok vyssie. ... Vsetko ine sedi.. co mam robit.. podat dodatocne danove priznanie alebo co???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    FAA je offline (nepripojený) FAA

    Som Božie dieťa FAA
    iso9000 Pozri príspevok
    Prosim o radu...Po podani danoveho priznania som zistila ze je chyba v suvahe, posunula som cislo o riadok vyssie. ... Vsetko ine sedi.. co mam robit.. podat dodatocne danove priznanie alebo co???
    Ísť na daňový úrad a opraviť to, pretože aj tak vás zavolajú, lebo im to soft vyhodí ako chybu. Teda, závisí to od toho, v ktorom riadku je tá chyba....

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    Ak nie je chyba v DP netreba podávať dodatočné, opraviť súvahu a najlepšie je zajsť na DÚ, tam vám možno dovolia vymeniť list v súvahe - ak je iba pomýlený riadok.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Asi je lepšie počkať na vyzvanie, vtedy budú mať vaše papiere "po ruke" a nebudú ich musieť hľadať v archíve. Už sa mi tiež stal taký omyl, zavolali mi a bez problémov som to hneď tam opravila, priamo v riadnom DP, resp. súvahe.

    mariannak je offline (nepripojený) mariannak

    mariannak
    Aj mne sa to raz stalo, bola som na DÚ a opravila som to ručne priamo vo výkaze s poznámkou opravil.

    Orsz je offline (nepripojený) Orsz

    Orsz
    Teraz keď sa stane chyba v DP, alebo vo výkazoch, už musí ísť podpísať konateľ - nestačí účtovník. Aspoň u nás v Trenčíne je to tak.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.