Zavrieť

Porady

Bankový výpis z UniBanky

Ako ste zaúčtovali 1.4. bankový výpis z UniBanky - migrácia ? ??????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    My sme mali pôvodnú banku HVB a nič tam také nemám. Akurát na 1.4.07 poznámku Interest Rate Change - Nefinančná transak. VS: .1000, KS: 30.0000.
    Zostatok mi sadol.

    Alebo ste vytvárali novú analytiku?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Gabi03 Pozri príspevok
    My sme mali pôvodnú banku HVB a nič tam také nemám. Akurát na 1.4.07 poznámku Interest Rate Change - Nefinančná transak. VS: .1000, KS: 30.0000.
    Zostatok mi sadol.

    Alebo ste vytvárali novú analytiku?
    Mala by sa tá analytika vytvoriť, nakoľko ide o "novú" banku. a riešiť to cez 261 ako píše Tweety.

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Nie som si celkom istá, ale ak je na výpise číslo 4, resp. nejaké iné číslo okrem jednotky - tak je to pokračovaním predch. výpisov. Ja som len v softe zmenila číslo účtu (nie v účtovej osnove) a pokračujem ďalej v pôvodnej analytike. Migráciu som neúčtovala nijako.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak si mala účet Unibanky, je to OK,môžeš pokračovať v tej istej analytike, ale ak to bola HVB tak nová analytika je potrebná. O migráci učtuješ tak či tak.

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Tweety Pozri príspevok
    Ak si mala účet Unibanky, je to OK,môžeš pokračovať v tej istej analytike, ale ak to bola HVB tak nová analytika je potrebná. O migráci učtuješ tak či tak.
    Na základe čoho je toto tvoje tvrdenie? Nám, HVB, sa menil iba kód.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ja som mala výpis s migráciou, ktorý som musela zaúčtovať. Mala som Uni, ak si mala HVB a teraz máš UniCreditB.., tak to je iná banka nie?

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Tak si vyjasnime, čo je to výpis s migráciou.
    Ja som z UniCredit Banky dostala mesačný výpis za 4/2007 s pohybmi a jednou položkou bez korún spomenutou vyššie. Nič viac. Je výpis s migráciu niečo iné?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak si výpis zvlášť na prevod nemala, tak o ňom neúčtuješ, ale ja som mala samostatný výpis, ktorý som musela zaúčtovať. Asi toľko..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.