Zavrieť

Porady

súvaha

Ešte by som sa chcela opýtať, keď je dátum na súvahe schválenie napr. 30.3.2007, to znamená, že vtedy sa konalo valné zhromaždenie, alebo nie? dík
Usporiadat
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

sybila3 Pozri príspevok
Ešte by som sa chcela opýtať, keď je dátum na súvahe schválenie napr. 30.3.2007, to znamená, že vtedy sa konalo valné zhromaždenie, alebo nie? dík
Áno. A mala by si mať aj Zápisnicu z Valného zhromaždenia, konaného 30.3.2007, kde je schválená účtovná závierka...
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

A nevie sem niekto pripojit nejaký vzor takej zápisnice?
0 0
sta sta

sta je offline (nepripojený) sta

Fany Pozri príspevok
A nevie sem niekto pripojit nejaký vzor takej zápisnice?
Ja používam túto. Je to taká jednoduchá pre malú spoločnosť, ktorá len vyslovene schvaľuje VH a jeho rozdelenie.
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Pripájam...
http://www.porada.sk/t3650-vzor-zapi...ht=Z%E1pisnica
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Super, díky, na súd do obchodného registra sa to môže zaslať poštou alebo treba zaniesť osobne, díky.
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

sybila3 Pozri príspevok
Super, díky, na súd do obchodného registra sa to môže zaslať poštou alebo treba zaniesť osobne, díky.
Môžeš aj poštou.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

A mám to zaslať dvojmo, alebo 1x, nemusím to mať potvrdené, že to prebrali? dík
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Zašli 1 x, doporučene, so sprievodným listom.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

A priložím výkaz ziskov a strát, súvahu, poznámky, prikladá sa aj daňové priznanie, myslím, že nie, díky.
0 0
sta sta

sta je offline (nepripojený) sta

sybila3 Pozri príspevok
A priložím výkaz ziskov a strát, súvahu, poznámky, prikladá sa aj daňové priznanie, myslím, že nie, díky.
Daňové priznanie sa neprikladá.
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

DP neposielaš.
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

sybila3 Pozri príspevok
A priložím výkaz ziskov a strát, súvahu, poznámky, prikladá sa aj daňové priznanie, myslím, že nie, díky.
Súvaha, Výkaz ziskov a strát a Poznámky. DP nie.
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Tri odpovede naraz.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Keď sa dáva dodatočná súvaha na DU tak sa dáva s aktuálnymi číslami, aké majú byť, alebo sa tam uvádzajú len tie opravy? díky
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Uvedieš správne čísla.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Aj výkaz ziskov a strát, tiež. Takže to podám ako keby nový výkaz, díky. Ale ešte sa opýtam na dodatočné daňové, to sa nepodáva nové, len sa tam píše suma ktorú treba doúčtovať? dík
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Aj do dodatočného DP vypíšeš správne čísla. Na strane 3 daňového priznania je tabuľka , v ktorej sa vyčísľujú rozdiely oproti riadnemu DP.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

A keď som zistila vyššiu daň, tak ked dnes podám dodatočné, musí byť dnes aj doplatená? díky A tým pádom aj preddavky treba doplatiť za I.štvrťrok. dík
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

sybila3 Pozri príspevok
A keď som zistila vyššiu daň, tak ked dnes podám dodatočné, musí byť dnes aj doplatená? díky A tým pádom aj preddavky treba doplatiť za I.štvrťrok. dík
§39
2) Ak zistí daňový subjekt, že jeho daňová povinnosť má byť vyššia, ako bola uvedená v daňovom priznaní alebo hlásení alebo správcom dane vyrubená, je povinný predložiť do konca mesiaca nasledujúceho po tomto zistení dodatočné priznanie alebo hlásenie. V rovnakej lehote je dodatočne priznaná daň splatná.

Teda pekne musíš poplatiť
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Díky za odpoveď, ešte len si chcem overiť, súvahu a výkaz ziskov a strát vypisujem po zdanení-čiže po zaúčtovaní dane v mojich výkazoch. A riadok súvahy 85 a riadok výkazu ZaS musia sedieť a má tam byť zisk po zdanení. Dúfam, ď.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať