Zavrieť

Porady

dorucena PNka po skonceni PP

Ahojte co mam robit s PN-kou ked sme so zamestnancom skoncili PP v skusobnej dobe, mam zaciatok jeho PN (skoncil PP 11.6.) a teraz mi doniesol ukoncenie k 30.6.2007. Nemal by to on uz poslat na SP osobne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivanaj je offline (nepripojený) ivanaj

    ivanaj
    ale ci jaj mam evidovat to ukoncenie aj zaniest na SP alebo nech si to uz zamestnenec zanesie sam?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Nenapísala si dátum začatia DPN, skús prosím napísať začiatok DPN, pretože ak bol ešte v PP platí zamestnávateľ náhradu za PN. Evidencia celej DPN ostáva vo firme, urobila by som si kópiu skončenia DPN,a postúpila by som SP doklad-žiadosť o nemocenské aj s VZ- potvrdením o VZ zamestnanca na určenie Nemocenskej dávky-tlačivo nájdeš na www.socpoist.sk
    Naposledy upravil Tweety : 28.06.07 at 14:46

    ivanaj je offline (nepripojený) ivanaj

    ivanaj
    Cize dobre chapem tomu, ze ak zamestnanec je v skusobnej dobe, zostane na PN, zamestnavatel sa rozhodne ho prepustit, tak i napriek tomu, ze skoncil PP tak mu plati za PN?

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    ivanaj Pozri príspevok
    Cize dobre chapem tomu, ze ak zamestnanec je v skusobnej dobe, zostane na PN, zamestnavatel sa rozhodne ho prepustit, tak i napriek tomu, ze skoncil PP tak mu plati za PN?
    Zamestnávateľ platí zamestnancovi za prvých 10 dní PN, ak ešte trval pracovný pomer. Po skončení PP platí SP a to aj v tom prípade, ak zamestnávateľ neplatil celých 10 dní, nakoľko PP skončil skôr.

    dorucena PNka po skonceni PP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.