Zavrieť

Porady

skoncenie PP § 68

Zamestnanec dostane okamzite skoncenie pracovneho pomeru § 68 za porusenie pracovnej discipliny (nenastupi do prace). Moze sa ist evidovat na urad prace? Ja som pocula, ze nie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Okamžité zrušenie pracovného pomeru už nie je dôvodom, aby ho nezaevidovali na úrade práce.

    ---------
    Veronika

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    Teraz sa už neskúma z akého dôvodu došlo k ukončeniu pracovného pomeru, čiže kľudne sa môže ísť zaevidovať.

    ivanaj je offline (nepripojený) ivanaj

    ivanaj
    fialka m: Chcem sa ta opytat po kolkych dnoch si mu dala vypoved podla §68? A davala si zamestnancovi nejake upozornenie alebo hned si mu poslala skoncenie? pomoze mi to mam tiez podobne pripady. dik moc

    fialka m je offline (nepripojený) fialka m

    fialka m
    ivanaj Pozri príspevok
    fialka m: Chcem sa ta opytat po kolkych dnoch si mu dala vypoved podla §68? A davala si zamestnancovi nejake upozornenie alebo hned si mu poslala skoncenie? pomoze mi to mam tiez podobne pripady. dik moc
    ja mam opacny pripad, jedna kocka k nam chce nastupit a nechcu ju v byvalej robote pustit. Tak dala 2 mesacnu a asi od 1. jula nepride do prace. Lenze k nam nastupuje az 1.augusta. Tak chcela vediet, ze ci moze ist na urad prace.

    ale co som citala, tak vzdy daju nejake upozornenie na porusenie discipliny a potom okamzite skoncenie. Zalezi co zamestnanec vyviedol

    fialka m je offline (nepripojený) fialka m

    fialka m
    endrju Pozri príspevok
    To chcete prijať takúto špekulantku?
    Dúfam, že čoskoro sa tu neobjaví od Teba otázka, ako sa tejto špekulantky zbaviť!

    P.S.
    Pokiaľ má niekde pracovný pomer, na úrad práce nech ani nechodí - je to strata času.

    V tej starej praci ma zle podmienky, takze chce odtial odist. Aj vyzera byt sikovna, takze malo by to byt OK

    dakujem za rady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.