Zavrieť

Porady

Dane z príjmov v ČR

- neviete mi poradiť, ako sa dostanem na stránku daňové riaditeľstvo v Českej republike, mám klienta, ktorý tam podáva DP PO za rok 2004, potrebujem si overiť ich tlačivá a vytlačiť ich,

- kde by som zistila, či podľa Z o DP, sa nemenil spôsob odpisovania v ČR, v zákone, ktorý mám k dispozícii, sú tam odpisy ako boli predtým u nás

Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    vďaka, našla som tlačivo DP PO, ale nemôžem sa dopátrať k zákonu, resp. k odpisom, asi preto, že s touto stránkou pracujem ešte len dva dni, a asi by som už ako dôchodkyňa mala dať pokoj internetu, a nie sa tu trápiť, pokúšala som sa nájsť tlačivá výkazov, ako sú na našej stránke www.drsr.sk ale nemala som žiaden úspech, ak viete niekto, ako sa dostať na českú stránku daňového riaditeľstva, prosím poraďte.
    Naposledy upravil ondrejvla : 12.02.05 at 21:59

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Skúste link:
    http://business.center.cz/business/pravo/zakony/dprij/

    Gratulujem Vám k tomu, že ako dôchodkyňa viete pracovať aj s Internetom, môžete byť na seba iba hrdá, a dúfam, že nazanevriete na počítače. Máte môj obdiv a úctu. Lebo vtedy pred x rokmi veľmi dobre viem, aká bola doba, aké boli počítače, ako sa vyvíjali...
    S pozdravom
    Naposledy upravil lenkak : 12.02.05 at 22:27

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Babenky vďaka, veľmi ste mi pomohli a cvrkli trošku viac sebadôvery, podarilo sa mi nájsť aspoň niečo a nechala som dotaz na týchto stránkach.
    Prajem úspechy a zdravím

    jmazur je offline (nepripojený) jmazur

    jmazur
    Finační a daňové otázky jsou na relativně slušně odpovězeny na vebových stránkách Ministerstva financí ČR, www.mfcr.cz

    Sbírky zákonů jsou veřejně přístupné ve formátu PDF na stránkách Ministerstva vnitra ČR, http://www.mvcr.cz/2003/rady/sbirka_rady.html

    Dane z príjmov v ČR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.