Zavrieť

Porady

zaúčtovanie dobropisu ako faktury

Pekny dobry den,
stala sa mi taka osemetna zalezitost. V mesiaci juni nam prisiel dobropis s DPH. To som vsak akosi prehliadla a nauctovala ho ako doslu fakturu. Takze miesto 6 000 pohladavky sme mali 6000 zvazok aj s DPH. V juni to islo aj do danoveho priznania DPH. Az teraz v auguste, ked bol dobropis uhradeny, som to zistila. Da sa to este nejak opravit bez dodatocneho DP? Co sa s tym da urobit? DP za jul este nie je podane. Vrela vdaka za radu. J
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ľaľa je offline (nepripojený) Ľaľa

    Ľaľa
    Zdravím, tiež by som chcela poprosiť o radu. Sme s.r.o. so 100 % majetkovou
    účasťou mesta. PRe mesto robíme určité výkony, z podkladov záznamov o prevádzke vozidla robíme sumár, ktorý poverený zástupca z mesta podpisuje.
    Niektoré výkony za mesiac jún poverený zástupca mesta podpísal, na tie sme
    vystavili faktúry so zdaniteľným plnením 30.6.2007.
    Časť výkonov, ktoré sme urobili v mesiaci júni poverený zástupca s mesta nepodpísal, doklady pendlovali medzi našou firmou a mestom, a podpísané boli
    až 3.8.2007. Ako mám teraz správne uviesť zdaniteľné plnenie na faktúre, za tieto výkony, keď práca bola vykonaná v mesiaci júni, ale podklady na faktúráciu ješitný zástupca s mesta nepodpísal, urobil to až jeho vedúci po dohadovaní s naším riaditeľom podpísal až 3.8.2007. Doklady na podpis išli načas, funguje to takým systémom, že náš zamestnanec-vedúci odnesie tieto podklady na podpis na mesto, oni to podpíšu v stanovenom termíne a my vystavíme faktúru, čo robiť v tomto prípade, kto bude niesť zodpovednosť za oneskorené vystavenie faktúry. Pritom podklady nakoniec boli podpísané v takom rozsahu ako boli prvý krát vystavené. Ďakujem

    zaúčtovanie dobropisu ako faktury

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.