Zavrieť

Porady

Koľko zarábate?

admin
V spolupráci s portálom našeplaty.sk sme Vám pripravili prieskum platov, do ktorého sa môžete zapojiť aj Vy na Porade na adrese

http://www.porada.sk/view.php?pg=naseplaty

Ide o anonymný anketový systém, do ktorého sa môžu prihlásiť tak registrovaní(prihlásení) ako aj neregistrovaní(neprihlásení) návštevníci Porady.
Ak sa zapojíte do prieskumu, získate prehľad o platových reláciách v rámci Vašej pozície. Prieskum je robený celoslovensky a pozície sú vyhodnocované aj na základe lokality.

Vrelo odporúčam zistiť si a porovnať koľko zarábate. Je to pomôcka nielen pre zamestnancov, ale aj pre zamestnávateľov.
Je dobré poznať svoju cenu (niekto je príliš skromný, niekto má prehnané očakávania.)

P.S. Pri zadávaní údajov sa nepožadujú žiadne osobné údaje, takže môžete byť bez obáv
Usporiadat
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Zapojila som sa do prieskumu, no nevedela som sa presne zaradiť. Robím sekretárku dvom konateľom, personálnu pracovníčku a mzdárku. Zaradila som sa ako mzdárka.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Mám jednu otázku a jednu pripomienku.
Otázka: z akého dôvodu je možné, že hlavný účtovníci majú vyšší plat ako ekonómovia? Vaše názory...
Pripomienka: v ankete medzi materiálne výhody sú zaradené stravné lístky. Myslím, že to nie je relevantný údaj, nakoľko je povinnosťou poskytovať jedlo ZCom. Jedine ak by tam bolo doplnené, že nad rámec stanovený zákonom.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
správna pripomienka

1. stravné lístky (asi je to myslené ako celá hodnota str. lístka ... odporučím tam doplniť takýto údaj)
2. hlavný účtovníci sú predsa dobre platení a sú vo veľkých firmách, ktoré ich lepšie platia; ekonómovia sú v malých firmách, nie sú to manažéri veľkých podnikov (aspoň takto si to ja vysvetlujem)
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Ja som sa tiež nevedela zaradiť, lebo robím ekonómku, mzdárku, sekretárku, účtovníčku, fakturantku, konateľku (neplatenú), vybavujem prepravy na Colnom úrade, (SPD, kontrolné známky) ...... a v tej kolonke kontaktujte nás... mi to po kliknutí nefunguje. Hodilo ma na stránku tabuľka naše platy.
Kde by som sa mala zaradiť?
0 0
mimaemma mimaemma

mimaemma je offline (nepripojený) mimaemma

momentálne na MD
Zaradila by som sa na najvyssiu poziciu zo vsetkych spominanych..vsetky funkcie sa zratat nedaju dokopy, nepracujeme predsa 5*pracovny cas, nie?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
slavica Pozri príspevok
ja som nevedela vyplniť počet zamestnancov...najmenej bolo do 10 a ja som len sama samučka a robím za desiatich, tak ??? dala som do 10...
A niekedy aj za jedenástich.
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Dobré tabuľky.
Nebudem vystrkovať rošky, budem tichúúúčko..., aby mi nezobrali
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
mimaemma Pozri príspevok
Zaradila by som sa na najvyssiu poziciu zo vsetkych spominanych..vsetky funkcie sa zratat nedaju dokopy, nepracujeme predsa 5*pracovny cas, nie?
To by som sa rada zaradila podľa najvyššej pozície z mojich vykonávaných funkcií, ale asi sa budem musieť zaradiť podľa platu
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

betka Pozri príspevok
Dobré tabuľky.
Nebudem vystrkovať rošky, budem tichúúúčko..., aby mi nezobrali
ja asi tiež prestanem frflať
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Tabuľky-netabuľky: Frflem furt Je to asi "diagnóza"
0 0
malalulu malalulu

malalulu je offline (nepripojený) malalulu

katkaj Pozri príspevok
ja asi tiež prestanem frflať
ja by som asi mala začať (myslím frfľať)
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Mám sa usmievať alebo zúriť? 67% zarobí viac ako ja... . No čo narobím, východ je východ a aj keď mám vo firme tretí najlepší plat, je to na ho... No a to robím 2 firmy a brala som to len ako jednu, nakoľko platí ma len jedna... No majiteľ je jeden ...
0 0
Jaroslávka Jaroslávka

Jaroslávka je offline (nepripojený) Jaroslávka

Tak ja som na samom chvoste s nojím platom,v našej hladovej doline ako je Detva to ani ináč nebude. Ak by som spočítala koľko hodín robím, aj doma každú nedeľu, tak nemám ani minimálnu mzdu.Môžem byť rada, že mám prácu,
tak držím hubu a krok.
Jaroslávka
0 0
gabco gabco

gabco je offline (nepripojený) gabco

Jara Pozri príspevok
Mám sa usmievať alebo zúriť? 67% zarobí viac ako ja... . No čo narobím, východ je východ a aj keď mám vo firme tretí najlepší plat, je to na ho... No a to robím 2 firmy a brala som to len ako jednu, nakoľko platí ma len jedna... No majiteľ je jeden ...

Ja nie som ani na východe a 74% zarobí viac ako ja, ale som šťastná, že po 4 rokoch doma pri deťoch mi aspoň niekto dal šancu pracovať, pretože nikoho nezaujímala moja 10 ročná prax ale videli problém, že mám malé deti. Som rada, že mi dali šancu a dokonca nie je problém aj keby deti ochoreli a nemal ich kto opatrovať stačí zavolať a súrne veci vybavia moji vedúci .
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

ZEvina Pozri príspevok
Ja som sa tiež nevedela zaradiť, lebo robím ekonómku, mzdárku, sekretárku, účtovníčku, fakturantku, konateľku (neplatenú), vybavujem prepravy na Colnom úrade, (SPD, kontrolné známky) ...... a v tej kolonke kontaktujte nás... mi to po kliknutí nefunguje. Hodilo ma na stránku tabuľka naše platy.
Kde by som sa mala zaradiť?
Treba navrhnúť pridanie kolonky dievča pre všetko
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Marianna01 Pozri príspevok
Treba navrhnúť pridanie kolonky dievča pre všetko
Takých je nás tu strašne veľa
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Marianna01 Pozri príspevok
Treba navrhnúť pridanie kolonky dievča pre všetko
A čo keď to dievča je chlap?????
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
smith Pozri príspevok
A čo keď to dievča je chlap?????
Tak je to svetový unikát.....
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Danila Pozri príspevok
Tak je to svetový unikát.....
V začiatkoch svojej profesie som presne to robil.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

smith Pozri príspevok
A čo keď to dievča je chlap?????
Žeby to bol chlap do koča aj do voza?

P.S. Keby takí chlapi boli, ženy by sa asi o nich pobili
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať