Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Orsz je offline (nepripojený) Orsz

    Orsz
    Ester plus Pozri príspevok
    Ako sa opravuje chyba v RLFO zaslanom elektronicky - v dátume?
    Potrebuješ opraviť dátum prihlásenia alebo odhlásenia?

    Orsz je offline (nepripojený) Orsz

    Orsz
    Ester plus Pozri príspevok
    Dátum prihlásenia.
    Urob zrušenie prihlásenia - cez manuálny vstup. A potom znova prihlásenie so správnym dátumom.

    Ester plus je offline (nepripojený) Ester plus

    Ester plus
    Ide už o chybu staršieho dáta, keď vznik poistenia bol 15.01.2008 ale pracovná zmluva bola16.01.2008. Teda aj vznik poistenia by mal byť 15.01.2008. Tu už asi zrušiť prihlášku by bolo bezpredmetné.

    Orsz je offline (nepripojený) Orsz

    Orsz
    Ester plus Pozri príspevok
    Ide už o chybu staršieho dáta, keď vznik poistenia bol 15.01.2008 ale pracovná zmluva bola16.01.2008. Teda aj vznik poistenia by mal byť 15.01.2008. Tu už asi zrušiť prihlášku by bolo bezpredmetné.
    No ja teraz riešim opravu dátumu odhlásenia (nahlásili mi nesprávny dátum). Tiež posielam elektronicky. A rozhodla som napísať do SP doporučený list - a teda žiadosť o storno odhlásenia v tom termíne, a o opravu tohto dátumu, ktorú už urobím ako zmenu. A to som im tam aj napísala - že cez zmenu k poistnému vzťahu sa opraví tento dátum. Riešila by som tak aj dátum prihlásenia - napíš aj písomne a urob to cez zmenu.

    Ester plus je offline (nepripojený) Ester plus

    Ester plus
    Akú máš skúsenosť keď cez elektronickú podateľňu im niečo napíšeš, napríklad aj o takomto probléme, cez tlačidlo NAPÍŠTE NÁM - mne nikdy neodpovenia. Kde je problém?

    Orsz je offline (nepripojený) Orsz

    Orsz
    Ester plus Pozri príspevok
    Akú máš skúsenosť keď cez elektronickú podateľňu im niečo napíšeš, napríklad aj o takomto probléme, cez tlačidlo NAPÍŠTE NÁM - mne nikdy neodpovenia. Kde je problém?
    Nepísala som im cez elektronickú podateľňu - ale poslala som to poštou. Inak písala som len raz na podateľňu ohľadom reklamácie saldokonta - neodpovedali, napokon som musela zavolať......tak neviem.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Ester plus Pozri príspevok
    Akú máš skúsenosť keď cez elektronickú podateľňu im niečo napíšeš, napríklad aj o takomto probléme, cez tlačidlo NAPÍŠTE NÁM - mne nikdy neodpovenia. Kde je problém?


    To bude zrejme preklep. Správne má byť: NEPÍŠTE NÁM !

    Martina12345 je offline (nepripojený) Martina12345

    Martina12345
    tiež som mala podobný problém-prihlásila som zamestnanca o 2 dni skôr. Zistila som to až neskôr(nakoľko máme veľa prihlášok a bolo to začiatkom roka, ked blbol systém v SP). Po telefonáte na pobočku SP, som doniesla opravný výkaz na tlačive-registračný list FO, kopiu mi potvrdila. Už sa mi to stala aj pri mene zamestnanca, že som miesto Miroslav nahrala Milan, cez PC mi to nešlo opraviť, tak som dala opravný osobne na pobočku SP.

    zsazsula je offline (nepripojený) zsazsula

    zsazsula
    podavam RLFO a vypisuje takúto chybu čo to može byť už mam s toho riadne n.......... Chyba:
    Chyba: EJB Exception: ; nested exception is: Výnimka [TOPLINK-4002] (OracleAS TopLink - 10g (9.0.4) (Build 031126)): oracle.toplink.exceptions.DatabaseException Popis výnimky: java.sql.SQLException: Write Fault Interná výnimka: java.sql.SQLException: Write Fault Chybový kód: -79754

    alena234 je offline (nepripojený) alena234

    alena234
    Viem, že reagujem príliš neskoro, ale možno to niekto bude potrebovať. Mne sa to stalo včera a po nekonečnom telefonovaní s pracovníčkami SP mi jedna dala číslo do Bratislavy na programátora (neviem, či ho môžem tu napísť ) a ten musel reštartovať systém, lebo chyba bola u nich. Dnes ráno bolo všetko OK.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.