Zavrieť

Porady

Vyplnenie DP na internete

Máte niekto link na stránku drsr, kde sa dajú vyplniť resp. odkontrolovať priznania k PO ? Skúšam tam "Vyplnenie tlačív na internete" a nezobrazí sa mi nič.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Nefunguje im to, tiež som to skúšala a nič. To je pomoc drsr. pre nás obyčajných

    Neskúšala si si stiahnuť vyplňovanie DP z Krosu? To je lepšie.

    Ikan je offline (nepripojený) Ikan

    Ikan
    Ide to. Dokonca ťa to upozorní na zle zaokrúhľovanie. Je to super. Informovala som sa na DÚ a normálne to akceptujú. Myslám tie vytlačené z ich stránky.

    Janca je offline (nepripojený) Janca

    Janca
    Keď dlhšie podržíte kurzor na niektorom riadku, vytvorí sa Vám "bublina", ktorá povie, čo má byť v tom riadku uvedené:
    FO - A https://www.drsr.sk/priznania/dpfoa2004.html
    FO - B https://www.drsr.sk/priznania/dpfob2004.html
    PO - už napísala Bea
    a výkazy sú tam tiež. Všetko si treba vypísať, vytlačiť a zaniesť na DÚ, netreba sa naháňať za čistými tlačivami po DÚ alebo papierníctvach.

    kamaratka je offline (nepripojený) kamaratka

    uplne normalna uponahlana matka 3dcer ...viac kamaratka
    Ahoj poradaci, prosim o radu ,ked som vyplnila DP na stranke DU a chcem ho tlacit tak ma nepusti, lebo sa mi neda vpisat do kolonky pravna forma 112. Vobec mi to tam nejde.

    Ikan je offline (nepripojený) Ikan

    Ikan
    Keď na to políčko klikneš , tak ťa hodí na ďalší riadok a tam si cez šípku vyberieš z ponuky a ono Ti tam tú právnu formu samo zapíše.

    Janca je offline (nepripojený) Janca

    Janca
    Klikni na to tlačítko PF a vyroluje sa Ti ponuka s číselníkom právnych foriem, vyber si tú 112 a dosadí Ti to tam. Nevpisuj ju Ty, ale vyber.

    Livia2 je offline (nepripojený) Livia2

    Livia2
    Robili ste niekto DP typu A v ČR? Potrebujem s tým pomôcť, neviem ako sa to počíta, aké sú tam nezdaniteľné časti, zaokrúhľovanie a tak.
    Ak to niekto ovláda, ohlás sa, prosím, popíšem bližšie.

    kamaratka je offline (nepripojený) kamaratka

    uplne normalna uponahlana matka 3dcer ...viac kamaratka
    ja viem ze sa to ma vyrolovat ale mne po nejde ani za svet, neviem kde je chyba asi zavolam na DU

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.