Zavrieť

Porady

221 EUR bank. účet

Do podnikania - hneď na Búč som vložila eurá.

Účtujem v OMEGA a mám menšie problémy so zahraničnými bankovými výpismi. Je to tam dosť zložité.
Vie mi niekto poradiť - čo sa týka účtovania tohto vkladu - boli to moje vlastné eurá - aj tých zahraničných bank. výpisov. Kurzy by mali byť z NBS podľa dátumu zúčtovania. Myslím si to dobre?
Je to podobne aj vo valutovej pokladni ?
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    MartinaK
    Do podnikania - hneď na Búč som vložila eurá.

    Účtujem v OMEGA a mám menšie problémy so zahraničnými bankovými výpismi. Je to tam dosť zložité.
    Vie mi niekto poradiť - čo sa týka účtovania tohto vkladu - boli to moje vlastné eurá - aj tých zahraničných bank. výpisov. Kurzy by mali byť z NBS podľa dátumu zúčtovania. Myslím si to dobre?
    Je to podobne aj vo valutovej pokladni ?
    Ďakujem.
    Vklad na účet zaúčtuješ ako vklad podnikateľa, prekurz kurzom NBS v deň uskutočnenia účtovného prípadu. Myslíš to dobre.

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    Nie je to zložité, práveže je to veľmi jednoduché. Vložiš to ako pôžičku na 221/365 s kurzom toho dňa, kedy si to vložila. Len nesmieš zabudnúť v tej hornej časti dať menu EUR, lebo ti to program potom nemá ako prepočítať na SK. Ak by si mala s tým problém, poradím ti presne...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.