Zavrieť

Porady

Poplatky

Ahojte!

Mohli by ste mi niekto poradiť?! Mám výpisy z banky a pár platieb z účtu je osobná spotreba podnikateľa. Poplatky za tieto pohyby na účte by ste dali tiež do osobnej spotreby??? Výpisy su zo SLSP takže pri každej položke je aj poplatok.
Ďakujem všetkým.
Dobrú noc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

    M0NIKA
    saglucka
    Ahojte!

    Mohli by ste mi niekto poradiť?! Mám výpisy z banky a pár platieb z účtu je osobná spotreba podnikateľa. Poplatky za tieto pohyby na účte by ste dali tiež do osobnej spotreby??? Výpisy su zo SLSP takže pri každej položke je aj poplatok.
    Ďakujem všetkým.
    Dobrú noc
    To poznám!
    Ja osobne rozúčtovávam, lebo z toho výpisu SLSP je jednoznačné, že ten-ktorý poplatok patrí k tej osobnej spotrebe. Dávam to jednou sumou (aj s poplatkom) do osobnej spotreby.
    Ja som taká, že aj môj muž hovorí, že by ma za daňováka nechcel, lebo vo všetkom vidím chyby a problémy....

    Heleč je offline (nepripojený) Heleč

    Heleč
    Lenže na mojom výpise zo SLSP je všetko zaučované na konci jednou sumou. Teraz čo? Ja dávam celý poplatok do réžie.
    Ani v Tatra banke niesu poplatky pri výberoch ale na konci.
    Myslíš že to mám očistiť?

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Heleč
    Lenže na mojom výpise zo SLSP je všetko zaučované na konci jednou sumou. Teraz čo? Ja dávam celý poplatok do réžie.
    Ani v Tatra banke niesu poplatky pri výberoch ale na konci.
    Myslíš že to mám očistiť?
    Posudzuj podľa položiek na účte a obratu na účte . Pokiaľ v BV prevažuju súkromné platby , tak by som to nedala do výdavkov , pokiaľ nie tak to šupni do výdavkov . Keď má niekto na BÚ milionové obraty , tak ani nerozmášľam o poplatkoch dávam ich do výdavkov OVZD .

    M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

    M0NIKA
    Heleč
    Lenže na mojom výpise zo SLSP je všetko zaučované na konci jednou sumou. Teraz čo? Ja dávam celý poplatok do réžie.
    Ani v Tatra banke niesu poplatky pri výberoch ale na konci.
    Myslíš že to mám očistiť?
    Ja mám poplatok vžda za položkou - pri SLSP. Tatra banka má jednu sumu za mesiac....
    V tomto prípade by som asi postupovala pomerom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.