Zavrieť

Porady

Vyplatená časť mzdy

Ak nam za 1/08 vyplatili iba časť mzdy 25.2.2008.Kedy odvediem daň z prijmu do 5 dní od vyplaty časti mzdy alebo do 5 dní od celkovej uhrady mzdy ak zostatok bude uhradený 5.3.2008?Ako to uvediem do prehľadu preddavkov?Ako tam uvediem daňový bonus?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    zuzana Pozri príspevok
    Ak nam za 1/08 vyplatili iba časť mzdy 25.2.2008.Kedy odvediem daň z prijmu do 5 dní od vyplaty časti mzdy alebo do 5 dní od celkovej uhrady mzdy ak zostatok bude uhradený 5.3.2008?Ako to uvediem do prehľadu preddavkov?Ako tam uvediem daňový bonus?
    Do 5 dní po vyplatení v marci. A prečo máš s tým problém? tiež to uvedieš marca.

    zuzana je offline (nepripojený) zuzana

    zuzana
    Čiže do 2.stĺpca-február v Prehľade dám aj výplatu za 1/08?Aj daňový bonus bude za 2/08 aj za 1/08 v 2.stĺpci?

    zuzana je offline (nepripojený) zuzana

    zuzana
    zuzana Pozri príspevok
    Čiže do 2.stĺpca-február v Prehľade dám aj výplatu za 1/08?Aj daňový bonus bude za 2/08 aj za 1/08 v 2.stĺpci?
    Bude to takto správne?

    zuzana je offline (nepripojený) zuzana

    zuzana
    Mám toú výplatu uviesť v prehľade v stĺpci za február alebo marec, ak bude vyplatená v marci za január??

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    zuzana Pozri príspevok
    Mám toú výplatu uviesť v prehľade v stĺpci za február alebo marec, ak bude vyplatená v marci za január??
    Do stlpca mzdy za január uvedieš dátum úhrady marcový.

    zuzana je offline (nepripojený) zuzana

    zuzana
    Ja som myslela, že je správne ak do januára pôjdu všade nuly, kedˇže sa tam uvádzajú preddavky zo zúčtovaných a skutočne vyplatených miezd, a to ešte nebolo vyplatené až v marci??

    Vyplatená časť mzdy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.