Zavrieť

Porady

Skončenie PP apríl 2007 a odhlásenie zo SP a ZP

Preberám účtovníctvo a pani v tom mala pekný b..... Potrebujem poradiť k akému dátumu mám odhlásiť zamestnanca, keď mu HPP skončil k 30.4.2007 a doteraz je prihlásený v SP a ZP.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jamis je offline (nepripojený) jamis

    jamis
    jess Pozri príspevok
    Preberám účtovníctvo a pani v tom mala pekný b..... Potrebujem poradiť k akému dátumu mám odhlásiť zamestnanca, keď mu HPP skončil k 30.4.2007 a doteraz je prihlásený v SP a ZP.
    Samozrejme, že k dátumu 30.4.2007.

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    jess Pozri príspevok
    Preberám účtovníctvo a pani v tom mala pekný b..... Potrebujem poradiť k akému dátumu mám odhlásiť zamestnanca, keď mu HPP skončil k 30.4.2007 a doteraz je prihlásený v SP a ZP.
    Normalne ho odhlas s datumom 30.4.07 - socialka a zdravotky zatial neudeluju pokuty za to. Oni maju este vacsi b....

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    machinak Pozri príspevok
    Normalne ho odhlas s datumom 30.4.07 - socialka a zdravotky zatial neudeluju pokuty za to. Oni maju este vacsi b....
    ... dúfam, lebo za neodovzdané mesačné výkazy za rok a pol už prišla zo SP pokuta.....ide ma roztrhnúť z tej "účtovníčky"

    ... a takých ľudí, ktorí tam figurujú a v skutočnosti už nie sú, je oveľa viac

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Bambulka192 Pozri príspevok
    A nezabudnite poslat aj evidencny list dochodkoveho poistenia, ak nebol zaslany.

    asi určite nebol....ešte tak, dostať ho od tej účtovníčky, to bude fuška

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    jess Pozri príspevok
    ... dúfam, lebo za neodovzdané mesačné výkazy za rok a pol už prišla zo SP pokuta.....ide ma roztrhnúť z tej "účtovníčky"

    ... a takých ľudí, ktorí tam figurujú a v skutočnosti už nie sú, je oveľa viac
    Pokuta za mesacne vykazy zo SP? To som este nevidel... Ved oni sa vzdy minimalne 1-2x vyhrazaju doporucenou vyzvou. A to uz hadam rozhybe kazdeho....

    To bude najlepsie asi urobit takto. Zavolaj si do SP a zdravotiek, nech ti poslu zoznam prihlasenych zamestnancov na tvoju firmu...skontroluj si to a odhlas tych, co uz tam nepracuju. Inak nemas sancu to priviezt na spravnu cestu.

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    machinak Pozri príspevok
    Pokuta za mesacne vykazy zo SP? To som este nevidel... Ved oni sa vzdy minimalne 1-2x vyhrazaju doporucenou vyzvou. A to uz hadam rozhybe kazdeho....

    To bude najlepsie asi urobit takto. Zavolaj si do SP a zdravotiek, nech ti poslu zoznam prihlasenych zamestnancov na tvoju firmu...skontroluj si to a odhlas tych, co uz tam nepracuju. Inak nemas sancu to priviezt na spravnu cestu.
    pokuta bola 2.500,- za neodovzdanie výkazov v termínoch

    tú druhú časť som tak aj urobila a aj klient urobil , keď videl ten dlhý zoznam

    Skončenie PP apríl 2007 a odhlásenie zo SP a ZP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.