Zavrieť

Porady

Stravné lístky poskytnuté zamestnancom z tržby

Dobrý deň,

prosím Vás poraďte mi ohľadne stravných lístkov. Spracúvam účtovníctvo SZČO, ktorá prevádzkuje potraviny. V potravinách zákazníci platia Gastrolístkami a preto SZČO nenakupuje stravné lístky pre zamestnancov, ale dáva im ich z "pokladne". Poraďte mi, ako to ošetriť v účtovníctve (je to vlastne výdavok z pokladne) a zároveň, či je potrebné niekde ich evidovať z hľadiska účtovníctva. Nemáte niekto takútp skúsenosť, či to obstojí pred Inšpektorátom práce? Zo skúseností viem, že zamestnávateľ musí mať uzatvorenú zmluvu o poskytovaní stravných lístkov (táto existuje len o výkupe stravných lístkov).

Ďakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    gastro lístky(napr.ticket), musí kupovať od spoločnosti s ktorou musí mať uzatvorenú zmluvu a lístky čo berie za tovar zase vracať naspäť tej spoločnosti, kde má tiež uzatvorenú zmluvu.

    pallova je offline (nepripojený) pallova

    pallova
    Presne takto to chápem aj ja, ale čo keď má tú zmluvu s tou istou spoločnosťou? Nedá sa to nejako započítavať, aby sa zbytočne nepresúvali lístky (výkup a nákup) a zároveň sa neplatil zakaždým manipulačný poplatok?

    JankaVV je offline (nepripojený) JankaVV

    JankaVV
    pallova Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    prosím Vás poraďte mi ohľadne stravných lístkov. Spracúvam účtovníctvo SZČO, ktorá prevádzkuje potraviny. V potravinách zákazníci platia Gastrolístkami a preto SZČO nenakupuje stravné lístky pre zamestnancov, ale dáva im ich z "pokladne". Poraďte mi, ako to ošetriť v účtovníctve (je to vlastne výdavok z pokladne) a zároveň, či je potrebné niekde ich evidovať z hľadiska účtovníctva. Nemáte niekto takútp skúsenosť, či to obstojí pred Inšpektorátom práce? Zo skúseností viem, že zamestnávateľ musí mať uzatvorenú zmluvu o poskytovaní stravných lístkov (táto existuje len o výkupe stravných lístkov).

    Ďakujem za radu.
    Prosím neviete niekto odpovedať na tuto problematiku?
    Dakujem velmi pekne

    Stravné lístky poskytnuté zamestnancom z tržby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.