Zavrieť

Porady

daňové priznanie za rok 2007

Dobrý deň, potrebujem podať daňové priznanie za rok 2007, ale nikdy som s tym nerobila, vie mi niekto s tým pomôcť? Príjem za rok bol vo výške 69109 Sk,poistné a príspevky v sk - 9275 - z toho poistné na verejné zdravotné poistenie 2766, úhrn zrazených preddavkov na daň 1311. Nezdaniteľná časť na daňovníka 63744, PN od októbra do decembra vo výške 4500 mesačne. Vie mi niekto s tým poradiť, či máme dávať daňové priznanie, mne vychádza nulová daň, tým pádom by sa nám mal vrátiť preddavok na daň v hodnote 1311 - je to správne. AS ešte jedna vec - na daňovníka mám dávať sumu 95616 alebo 63744 ako uviedol zamestnávateľ? Ďakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    cowboyka Pozri príspevok
    Dobrý deň, potrebujem podať daňové priznanie za rok 2007, ale nikdy som s tym nerobila, vie mi niekto s tým pomôcť? Príjem za rok bol vo výške 69109 Sk,poistné a príspevky v sk - 9275 - z toho poistné na verejné zdravotné poistenie 2766, úhrn zrazených preddavkov na daň 1311. Nezdaniteľná časť na daňovníka 63744, PN od októbra do decembra vo výške 4500 mesačne. Vie mi niekto s tým poradiť, či máme dávať daňové priznanie, mne vychádza nulová daň, tým pádom by sa nám mal vrátiť preddavok na daň v hodnote 1311 - je to správne. AS ešte jedna vec - na daňovníka mám dávať sumu 95616 alebo 63744 ako uviedol zamestnávateľ? Ďakujem za pomoc
    pokiaľ bol príjem za celý rok len tento jeden tak treba urobiť DP typ A, odrátať odpočet vo výške 95 616 a daň sa vráti

    cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

    cowboyka
    ako viem presunúť moju otázku do týchto tém, čo sa týka daňových priznaní, pretože mi to nieje celkom jasné. Ďakujem

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    cowboyka Pozri príspevok
    ako viem presunúť moju otázku do týchto tém, čo sa týka daňových priznaní, pretože mi to nieje celkom jasné. Ďakujem
    V príspevku č. 3 je odkaz na tému, kde sa dozvieš všetko o daň. priznaní. Nemusíš tam presúvať svoj príspevok, otvor si tému a pozorne čítaj.


    ---------
    Veronika

    cloe je offline (nepripojený) cloe

    Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac cloe
    cowboyka Pozri príspevok
    ako viem presunúť moju otázku do týchto tém, čo sa týka daňových priznaní, pretože mi to nieje celkom jasné. Ďakujem
    Tu sa nejedná o presunutie tvojej otázky do vyšie uvedeného súhrnu tém, ale o to, aby si sa snažila v nich nájsť odpoveď na tvoju otázku

    cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

    cowboyka
    cloe Pozri príspevok
    Tu sa nejedná o presunutie tvojej otázky do vyšie uvedeného súhrnu tém, ale o to, aby si sa snažila v nich nájsť odpoveď na tvoju otázku
    ja viem a to si cením na tejto stránke, pretože tu človek nájde stále super odpovede, ktoré sú k veci

    cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

    cowboyka
    veronikasad Pozri príspevok
    V príspevku č. 3 je odkaz na tému, kde sa dozvieš všetko o daň. priznaní. Nemusíš tam presúvať svoj príspevok, otvor si tému a pozorne čítaj.


    ---------
    Veronika
    ďakujem veľmi pekne za radu

    daňové priznanie za rok 2007

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.