Zavrieť

Porady

ziadost o odloženie podania danoveho priznania

Može mi niekto povedat kde mozem najst vzor o odloženie podania dan priznania pre fyz. ososby /prijmy zo zavislej cinnosti
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Petronella je offline (nepripojený) Petronella

    strkam nos aj tam kam nemam....aj do uctovnictva ;-) ...viac Petronella
    Vzeor nepotrebujes, staci napisat list, ale obavam sa, ze uz je neskoro. Ziadosti treba dorucit najneskor 15 dni pred koncom marca. Danovy urad si vyhradzuje 15 dni na rozhodnutie. Ak by ti tu ziadost zamietli, mala by si problem.......

    Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

    Zuziana
    Na písanie žiadosti o odloženie podania DP je už neskoro. A tu sa jedná o závislú činnosť. Aký máš dôvod, aby si ho nepodala do konca marca?

    anto je offline (nepripojený) anto

    ekonóm anto
    ešte v utorok za riaditeľom DÚ a osobne sa s ním dohodnúť, ak sú závažné dôvody, tak vyhovie. (choroba, a pod.....) Želám hodne štastia. Ešte ma napadá, že je možné podať daňové priznanie a potom opravné, ale to už smrdí penálmi pri nesprávne vypočítanej dani.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    No Potvora, ty si teda potvora, ako môžeš dať žiadosť o odloženie DP zo záv.činnosti?! Ja som sa s tým ešte nestretla, a to som už veľa topánok zodrala!

    To by musel byť zvlášť pádny dôvod, aby ti to DÚ schválil, a ešte v takomto termíne!

    ziadost o odloženie podania danoveho priznania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.