Zavrieť

Porady

HELP

Súrne potrebujem poradiť.

Jeden pán ma poprosil o zúčtovanie dane. Mal viacej zamestnavateľov behom roka. To je všetko jednoduché len jeden zádrhel v tom je! V mesiacoch jún - august pracoval u jedného, ktorý mu mzdu za tieto mesiace nevyplatil preto aj odyšiel. Nemá žiadne potvrdenie o zúčtovaní dane, nemá ani výplatné pásky, daň ani odvody nie sú zaplatené. Čo s tým?? Ako to spraviť s tými 3 mesiacmi???
Veľmi pekne ďakujem.
Naposledy upravil saglucka : 24.03.05 at 13:48
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Myslíš že mal viac zamestnávateľov, nie? Daj mu do zúčtovania len to, na čo má potvrdenie, nebude predsa daň priznávať za niečo čo nezarobil!!! Napíš skutočné mesiace v ktorých aj zarobil (podľa potvrdení), nezdaniteľnú čiastku celú - nárok má, a basta

    saglucka je offline (nepripojený) saglucka

    saglucka
    Aha ďakujem. A nebudú problémy s tým že 3 mesiace nič nemá, ani na úrade práce nebol ani nič??? Má priložiť aj niečo ohladom toho zamestnania, ja neviem zmluvu, výpoved alebo vobec nič?

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    saglucka
    Aha ďakujem. A nebudú problémy s tým že 3 mesiace nič nemá, ani na úrade práce nebol ani nič??? Má priložiť aj niečo ohladom toho zamestnania, ja neviem zmluvu, výpoved alebo vobec nič?
    Ja niekedy prikladám ich čestné prehlásenie, že nemali tie mesiace žiaden príjem.
    A niekde to aj na DÚ vyžadujú.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    znalec
    Ja niekedy prikladám ich čestné prehlásenie, že nemali tie mesiace žiaden príjem.
    A niekde to aj na DÚ vyžadujú.
    presne tak to má byť - ja súhlasím!!

    saglucka je offline (nepripojený) saglucka

    saglucka
    Čiže len čestné prehlásenie že nemal príjem stačí. Netreba tam nič písať že bol zamestnaný len nedostal za tie tri mesiace zaplatené!?

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    saglucka
    Čiže len čestné prehlásenie že nemal príjem stačí. Netreba tam nič písať že bol zamestnaný len nedostal za tie tri mesiace zaplatené!?
    Stačí len to čestné prehlásenie.

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    saglucka
    Aha ďakujem. A nebudú problémy s tým že 3 mesiace nič nemá, ani na úrade práce nebol ani nič??? Má priložiť aj niečo ohladom toho zamestnania, ja neviem zmluvu, výpoved alebo vobec nič?
    za tie tri mesiace bol prihlásený do sociálky a na zdravotku? ak nie, nech si aspoň zdravotku doplatí...

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    A čo s chlopom...ktorý bol do júla na úrade práce...a od augusta začal podnikať na základe živnostenského oprávnenie SZČO /ale do konca roka nemal žiadne výdavky a ani príjmy - jedine zdravotné poistenie si zaplatil/ Od 1.1.2005 prerušil živnosť.. a od 2.1.2005 je zamestnaný u nás v SRO...
    Musí si tiež robiť nejaké daňové..aj keď vlastne žiadny príjem nemal??
    Ako je to s daňovým bonusom na dieťa v tomto prípade ?

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Silvia, on podľa mňa musí podať daň. priznanie za rok. 2004, pretože mal živnosť. Ak bol v edený na úrade práce do júla, tak priloží fotokópiu potvrdenia, že bol evidovaný ako nezamesntaný a podá daň. priznanie s čestným prehlásením, že nemal žiadne príjmy. Čo sa týka daň. bónusu, podľa mňa nemá nárok naň, pretože by musel mal príjem rovnajúci sa minimálne 6 násobku min. mzdy. Takže iba podá daň. priznanie.

    Marta V je offline (nepripojený) Marta V

    Marta V
    Karkulka
    Podľa mna si nemusí platiť ani zdravotné poistenie, ved zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu a on u neho pracoval. To znamená že bol zdravotne poistený a zdravotná poistovňa si bude nedoplatok vymáhať od zamestnávatela a nie od pracovníka. A k daňovému priznaniu nech napíše čestné prehlásenie, ze za tie mesiace bol zamestnaný v XY organizácii a že mu nevyplatili mzdu, z toho dôvodu nemá priložené potvrdenie.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Marta V
    Karkulka
    Podľa mna si nemusí platiť ani zdravotné poistenie, ved zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu a on u neho pracoval. To znamená že bol zdravotne poistený a zdravotná poistovňa si bude nedoplatok vymáhať od zamestnávatela a nie od pracovníka. A k daňovému priznaniu nech napíše čestné prehlásenie, ze za tie mesiace bol zamestnaný v XY organizácii a že mu nevyplatili mzdu, z toho dôvodu nemá priložené potvrdenie.
    Áno , s týmto názorom aj ja súhlasím.

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    Marta V
    Karkulka
    Podľa mna si nemusí platiť ani zdravotné poistenie, ved zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu a on u neho pracoval. To znamená že bol zdravotne poistený a zdravotná poistovňa si bude nedoplatok vymáhať od zamestnávatela a nie od pracovníka. A k daňovému priznaniu nech napíše čestné prehlásenie, ze za tie mesiace bol zamestnaný v XY organizácii a že mu nevyplatili mzdu, z toho dôvodu nemá priložené potvrdenie.
    ja som sa pýtala, či bol za tie tri mesiace poistený-ak nie je odvedená ani daň ani poisté, kde je napísané, že ho vôbec dakde prihlásili? čo ak je medzitým z toho všetkého dohoda? mal vôbec pracovnú zmuvu? ak áno, vtedy je to na zamestnávateľovi, ak ju nemá...sorry, ale potom budú džubkať pracovníka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.