Zavrieť

Porady

študent- daň z príjmu za rok 2004

pracovala som u dvoch zamestnávateľov, u jedného som podpísala vyhlásenie... u žiadneho som nepodala žiadosť o ročné zúčtovanie. Ako mám teraz postupovať v snahe o vrátenie zaplatených preddavkov? Sama podať DP? Na ktorý DÚ, keď som pracovala v inom meste ako je miesto môjho bydliska? ďakujem veľmi pekne
Naposledy upravil erzibet : 25.03.05 at 13:49
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luba3 je offline (nepripojený) luba3

    Mám 3 synov-18,14,13.Starám sa o rodičov.Mám lic.DSS Credit Suisse. ...viac luba3
    Prosím ,poraďte mi.Včera mi poslala kamarátka-SZČO,platca DPH,čo má novin.stánok a maloobch.predajňu 2 peňaž.denníky,aby som jej urobila DP B.Má stratu 185.000 Sk a chce daňový bonus na 2 deti,lebo žije sama.Dá sa to,žeby nejaký prenájom ako súkr.osoba? Musí byť DZ 37110 Sk podľa §6,či môže niečo aj predať § 8?

    halibut je offline (nepripojený) halibut

    halibut
    podla mna musi vykazat zaklad dane z podnikania aspon symbolicku korunu inak narok na danovy bonus straca

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    erzibet
    pracovala som u dvoch zamestnávateľov, u jedného som podpísala vyhlásenie... u žiadneho som nepodala žiadosť o ročné zúčtovanie. Ako mám teraz postupovať v snahe o vrátenie zaplatených preddavkov? Sama podať DP? Na ktorý DÚ, keď som pracovala v inom meste ako je miesto môjho bydliska? ďakujem veľmi pekne
    DP musíš podať sama a podľa mňa v mieste tvojho trvalého bydliska. Jedná sa DP typu A

    luba3 je offline (nepripojený) luba3

    Mám 3 synov-18,14,13.Starám sa o rodičov.Mám lic.DSS Credit Suisse. ...viac luba3
    Môj syn podával tiež DP A na DU podľa trvalého pobytu,má 18 rokov a brigádoval v lete v Datarte,stiahli mu daň 802 Sk a celú mu aj vrátia,povedali na DU,keď to odovzdával.

    študent- daň z príjmu za rok 2004

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.