Zavrieť

Porady

Peňažný denník - popis peňažnej operácie

Ahojte, ospravedlňujem sa za hlúpu otázku ale ozaj to neviem na porade nájsť. Nakoľko musí byť podrobný popis peňažnej operácie v peňažnom denníku? Mám na mysli: stačí ak tam bude výdaj finančných prostriedkov, alebo treba povedzme výdaj fin. prostriedkov na platbu za telefón, doménu, tovar, materiál... prípadne ešte podrobnejšie? Videla som to už urobené aj tak aj tak a neviem sa rozhodnúť čo je lepšie. Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Ja volím konkrétny popis finančnej operácie. Častokrát som to ocenila ja sama, následne pri hľadaní niektorého dokladu.

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Ja tiez pouzivam co najlepsi popis, napr. nakup tovaru, kancel.potrieb, prevod hotovosti na ucet, atd.

    nelizuz je offline (nepripojený) nelizuz

    nelizuz
    ja osobne tiez pouzivam konkretny popis operacie aj koli spatnej svojej kontrole napr.uhrada fa.za telefon a tiez vpisujem aj moje cislo fa.je to ovela prehladnejsie ako keby si napisete len uhrada za telefon

    astensova je offline (nepripojený) astensova

    astensova
    Tiež používam podrobný popis operácie dokonca ak kupujeme v ten istý deň materiál od rôznych dodávateľov píšem ešte firmy a nákup materiálu a počet blokov napr. 2par.

    Peňažný denník - popis peňažnej operácie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.