Zavrieť

Porady

účtovníctvo DRUŽSTVA

Dobrý deň,
vedel by mi prosím niekto pridať link alebo napísať úplne základné info o účtovaní družstva? (zatiaľ som nič nenašla.. na porade o účtovaní družstva konkrétne..)
Jedná sa o stavebné bytové družstvo.. Hľadajú tam účtovníčku,si chcem overiť,či na to vôbec mám.. Podvojné účtovníctvo ovládam (no ale stále sa mám čo učiť-veľa vecí..)
ale doteraz som účtovala iba spoločnosti s ručením obmedzeným.. družstvo ešte nikdy.. a neviem,či sú tam nejaké rozdiely alebo na čo sa hlavne mám zamerať..
Poradí mi prosím niekto,ak ste sa s tým už stretli?Ďakujem pekne za všetky odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    IVEB je offline (nepripojený) IVEB

    IVEB
    AJ ja som sa snažila , ale nič sa mi nepodarilo nájsť. Snáď sa niekto nájde , kto pomôže.

    erika_H je offline (nepripojený) erika_H

    erika_H
    IVEB Pozri príspevok
    AJ ja som sa snažila , ale nič sa mi nepodarilo nájsť. Snáď sa niekto nájde , kto pomôže.
    Ďakujem Iveb.. Ty účtuješ družstvo?

    IVEB je offline (nepripojený) IVEB

    IVEB
    Nie , ale snažím sa do toho dostať , nakoľko som podpredsedom malého družstva a chcem mať kontrolu nad vedením účtovníctva .

    erika_H je offline (nepripojený) erika_H

    erika_H
    IVEB Pozri príspevok
    Nie , ale snažím sa do toho dostať , nakoľko som podpredsedom malého družstva a chcem mať kontrolu nad vedením účtovníctva .
    aha.. ja by som sa do toho tiež chcela dostať.. dúfam že to v porovnaní s s.r.o. nie je strašný rozdiel?
    prípadne nejakú literatúru by som si zohnala,len neviem,akú a kde apod..

    účtovníctvo DRUŽSTVA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.