Zavrieť

Porady

Vypoved zo strany zamestnanca v obdobi neplateneho volna

Prajem pekne rano. Chcem sa spytat.

Pracujemvo firme druhy rok a mal by som zaujem na 1 rok odist do cudziny a potom sa vratit naspat. Problem je, ze potrebujem odist uz k prvemu junu, co samozrejme riaditel nechce umoznit a stale trva na dbojmesacnej vypoved lehote. Tak som to chcel riesit rocnym neplatenym volnom ,ale ako na truc mi chce povolit len pol roka.


Chcem to riesit nasledovne: privolim na polorcne neplatene volno a za par tyzdnov mu dorucim vypoved, pricom vypovedna lehota by sa skoncila este v dobe neplateneho volna. Je mi jedno ze sa nebudem moct do tej firmy. Je to vobec pravne vykonatelne tymto sposobom? Kedze zamestnavatel v case neplateneho volna za mna nebude platit ziadne odvody, tak po mne ani nebude moct vymahat nejaku skodu sposobenu nepritomnostou v praci, a pracovny pomer by sa skoncil este pred vyprsanim doby neplateneho volna.

Ostava mi este 6 dni dovolenky, budem mat pravo po tej procedure este na jej preplatenie?


Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Vypoved zo strany zamestnanca v obdobi neplateneho volna

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.