Zavrieť

Porady

doklady

dobrý deň,

som začiatočníčka v účtovníctve a aby som bola dobrá v účtovníctve mala by som mať aj dobré doklady prosim vás napíšte mi čo majú všetko obsahovať doklady : PPD, VPD, DBS, ODB, DOD. dakujem mira vopred dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Mirka, vidím že si tu nová, tak vítaj.
    Len si musíš pohľadať v príspevkoch tieto témy Hore máš prehľadavač/, skús sa zorientovať, prečítaj si v zákonoch Zákon o účtovníctve. Je zbytočné to všetko rozpisovať, lebo všetko je už na porade povedané. Ak budeš mať po preštudovaní problém tak ho tu hoď na Poradu a určite budeme radiť.

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Nira, učíš sa? Nechceme ťa odradiť od Porady. Porada je fajn vec a ozaj sú tu zlatí a múdri ľudia, niekedy keď to súri tak poradia aj bez toho, aby sa ten druhý snažil. Len ak sa témy často opakujú, tak je zbytočne to rozpisovať. Len sa poobzeraj, rozkukaj a hľadaj. Ozvi sa ako ti to ide.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.