Zavrieť

Porady

Ukončenie dohody o pracovnej činnosti

Dohoda o pracovnej činnosti bola uzatvorená na dobu určitú. Ale chceme ju ukončiť skôr - dohodu. Možno túto dohodu ukončiť odvolávajúc sa na paragraf 60 zákonníka práce?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ester plus je offline (nepripojený) Ester plus

    Ester plus
    V § 228a sa píše že dohodu o prac.čin. možno skončiť dohodou účastníkov k dohodnutému dňu. To znamená že sa napíše dohoda o rozviazaní dohody o pracovnej činnosti odvolávajúc sa na § 228a?

    jana007 je offline (nepripojený) jana007

    jana007
    Nemá niekto k dispozícii tlačivo "dohoda o rozviazaní dohody o pracovnej činnosti" ? Nutne by som niečo také potrebovala. Ďakujem.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    jana007 Pozri príspevok
    Nemá niekto k dispozícii tlačivo "dohoda o rozviazaní dohody o pracovnej činnosti" ? Nutne by som niečo také potrebovala. Ďakujem.
    Nie je potrebné tlačivo. Stačí listom, kde uvedieš už s tebou uvedené skutočnosti aj s odvolávkou na konkrétny paragraf ZP.

    MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

    MIRKA111
    Mám trochu špecifické skončenie DoPČ, máme okolo 30 zamestnancov na DoPČ, prevádzku v ktorej nárazovo vypomáhajú rušíme a zamestnancov na trvalý PP presúvane na iné prevádzky, takže s týmito 30 rozväzujeme DoPČ, stačí ak mi všetci podpíšu dohodu o skončení DoPČ.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    MIRKA111 Pozri príspevok
    Mám trochu špecifické skončenie DoPČ, máme okolo 30 zamestnancov na DoPČ, prevádzku v ktorej nárazovo vypomáhajú rušíme a zamestnancov na trvalý PP presúvane na iné prevádzky, takže s týmito 30 rozväzujeme DoPČ, stačí ak mi všetci podpíšu dohodu o skončení DoPČ.
    S každým osobitne treba podpísať dohodu o rozviazaní.

    Ukončenie dohody o pracovnej činnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.