Zavrieť

Porady

skrateny pracovný pomer na menej ako 40 hod. týždenne

ahojte,
chcem Vás poprosiť, potrebovala by som predlohu na zmluvu o dohode na skrátený pracovný pomer na menej ako 40 hod. týždenne.
Môže mi s tým niekto pomôcť, ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    Kate.Iv Pozri príspevok
    ahojte,
    chcem Vás poprosiť, potrebovala by som predlohu na zmluvu o dohode na skrátený pracovný pomer na menej ako 40 hod. týždenne.
    Môže mi s tým niekto pomôcť, ďakujem.
    Som v mzdách tak trochu nováčik, ale zmluva o dohode na skrátený pracovný pomer menej ako 40 hodín týždenne podľa mňa neexistuje. Existuje len Pracovná zmluva, v ktorej sa uvádza:"Dojednaný rozsah týždenného pracovného času je:" a tam sa uvádza buď 40 hodín, alebo toľko hodín, koľko potrebuješ. Alebo potom existuje "dohoda o vykonaní práce", kde sa hodiny neuvádzajú vôbec.

    KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

    KvetkaK
    rodina1 Pozri príspevok
    Som v mzdách tak trochu nováčik, ale zmluva o dohode na skrátený pracovný pomer menej ako 40 hodín týždenne podľa mňa neexistuje. Existuje len Pracovná zmluva, v ktorej sa uvádza:"Dojednaný rozsah týždenného pracovného času je:" a tam sa uvádza buď 40 hodín, alebo toľko hodín, koľko potrebuješ. Alebo potom existuje "dohoda o vykonaní práce", kde sa hodiny neuvádzajú vôbec.
    Dohodou o zmene pracovnej zmluvy, ktorí podpíše zamestnanec aj zamestnávateľ sa dá zmeniť pracovná zmluva v bode, kde sa sa uvádza pracovný čas.

    skrateny pracovný pomer na menej ako 40 hod. týždenne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.