Zavrieť

Porady

Čo s ňou?!

xxxxxxxxxxxxxxxx
Naposledy upravil ondrejvla : 17.08.05 at 12:46
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    ja navrhujem pochváliť strýkov!

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    dievky moje rozmýšľajte ekonomicky ... nemôžte zabiť strýkov ... veď možno by Vlastičke z toho kvapol nový business

    Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

    Ivenka
    Keď mám povedať pravdu tak som práve dnes zistila, že ja sa mám zariadiť asi tak nejako isto. 1/4 vykazy si mám urobiť ročne /doposiaľ som aj tak robila/ pretože osoba, ktorá nám dodáva softvér nestiha. Mam ho zabiť ?

    tibor je offline (nepripojený) tibor

    práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac tibor
    ja by som sa tváril nezainterovane a vôbec by som sa tým nezaťažoval...

    kuwa - Vy nemáte svoje problémy? síce neviem aký sú to strýkovia a či sú to neni Tvoji "sponzori" v niečom...ale opakujem...sám by som ani prstom nehol...veď si ich predsa upozorňovala predom...

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Nakoľko chceme si Vlastičky užiť s jej radami, neodporúčam ňou nikoho zabiť. Ale Vlastičke želám veľa veľa trpezlivosti.

    andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

    andrej_rv
    Podľa mňa najúčinnejší spôsob pre dosiahnutie zmeny: strýkom nekompromisne vyfakturovať všetky hodiny strávené preškoľovaním, vysvetľovaním alebo opravovaním mzdovej a personálnej agendy (a na hodinovej sadzbe nešetriť !!!).

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    emily
    ja som za tvrdší prístup...zabiť ju aj strýkov
    prudko nevhodný postup - zabiješ debila, zavrú ťa ako za zdravého...

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Ona je asi dobrá duša, sociálne zameraná, tak chcela trošku pomôcť.
    Treba ju zamestnať v charite

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Andrej RV najlepšia rada, kiežby sme to všetci dokázali. Ešte by som uvítala radu, ako nepriťahovať takých strýkov. Toto nie je vtip: účtovníčka nezaúčtovala a vrátila bločik za nákup vlny a ihlíc a pán majiteľ vydal príkaz zaúčtovať, že si to sám obháji. Tomu hovorím zodpovedný prístup Podnikal v kovovýrobe a ihlice sú kovové, no nie?

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Vlasti, dobre som sa zasmiala Pripomenula si mi jeden veeeeľmi starý vtip:

    Kto je najväčší oportunista? Predsa gynekológ, hľadá chyby tam, kde pracujúca trieda pobavenie!

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    Vlasti.. či je to nejaký strýko nestrýko...ja by som im povedala, že nech ti len pekne zacálujú, ved si im ušetrila 100tisícové pokuty.... ved ty nemôžeš robiť všetko zadarmo!!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.