Zavrieť

Porady

Usporiadat
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Ano. Teda ak sa jedna o bežnú platbu.
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Áno, 1144, súhlas.
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Tiež teraz vypĺňam tlačivo DPH a zisťujem, že mám dve podobné, na jednom je hore uvedené SK Identifikačné číslo pre daň a hneď vedľa že Daňové identifikačné číslo/rodné číslo. To prvé viem vyplniť a to druhé je to isté????? alebo to už nevypĺňam?
0 0
zuzi zuzi

zuzi je offline (nepripojený) zuzi

také celkom obyčajné dievča, čo má rado účtovanie, ale dane nie... ...viac
pyton
Tiež teraz vypĺňam tlačivo DPH a zisťujem, že mám dve podobné, na jednom je hore uvedené SK Identifikačné číslo pre daň a hneď vedľa že Daňové identifikačné číslo/rodné číslo. To prvé viem vyplniť a to druhé je to isté????? alebo to už nevypĺňam?
Vypĺňaš aj to druhé, tam dáš to isté ako hore, ale bez SK.
0 0
jarra jarra

jarra je offline (nepripojený) jarra

snaživý začiatočník
ak ich máš rovnaké tak áno vyplň to isté
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Ďakujem, ale práve ma napadlo, či to nie je to staré DIČ pre tých, ktorí nemajú ešte "kartičku" s novým IČ? Či nie?
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Tak ďakujem ešte raz, asi ma napadla blbosť, nové IČ k DPH už asi všetci plátcovia na DPH majú, len niektorí neplatci nemajú nové "čísla".
0 0
zuzana1976 zuzana1976

zuzana1976 je offline (nepripojený) zuzana1976

chcela by som Vás opraviť, konštantný symbol na DPH je 1148 a nie 1144 ako tu všetci pritakávate
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

zuzana1976:

ono to je celkom jedno či dáš 1144 alebo 1148, lebo každá daň má už svoje číslo účtu,
na ktoré ju posielaš.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
zuzana1976
chcela by som Vás opraviť, konštantný symbol na DPH je 1148 a nie 1144 ako tu všetci pritakávate
Konštantný symbol pri platbe DPH prevodným príkazom je 1144 - to je pre riadne DP a aj dodatočné DP . Zuzanka , určite sa mýliš .
0 0
petra:-) petra:-)

petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

:-)
zuzana1976
chcela by som Vás opraviť, konštantný symbol na DPH je 1148 a nie 1144 ako tu všetci pritakávate
Neviem, či mám zlé informácie, ale mne na rôznych DÚ dali taký ťaháčik s číslami účtov pre jednotlivé dane a na každom je uvedený pri DPH konštantný symbol 1144. Pochybujem, že by sa na všetkých DÚ pomýlili. Ja uvádzam KS 1144.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Aj inak dávam KS 1144.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Aký KS dávate na daň z príjmov PO a FO ?
Aký KS dávate na preddavky na daň z príjmov PO a FO ?
0 0
zuzana1976 zuzana1976

zuzana1976 je offline (nepripojený) zuzana1976

tak ja mám potom starý taháčik, prepáčte
0 0
Mikolajova Mikolajova

Mikolajova je offline (nepripojený) Mikolajova

Da danovom urade mi pani, ktora pracuje na podatelni povedala, ze kon. symbol je 1144 inak ani na stranke dan. riaditelstva sa o 1148 nic nehovori.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
petra:-)
Neviem, či mám zlé informácie, ale mne na rôznych DÚ dali taký ťaháčik s číslami účtov pre jednotlivé dane a na každom je uvedený pri DPH konštantný symbol 1144. Pochybujem, že by sa na všetkých DÚ pomýlili. Ja uvádzam KS 1144.
Petra ja já mám ťaháčik z DÚ ako Ty .

Daň z príjmov FO KS 1744 - po daňovom príznaní
1144- preddavky
Daň z príjmov PO 1744 - po daňovom priznaní
1144 - preddavky
DPH 1144 - riadné aj dodatočné DP
CD 1144
Daň zo záv.čin. 1144
Daň kapit.majetok 1144
Daň z dedičstva 1144
Daň z darovania 1144
Prevod-prechod nehn. 1144
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Ja mám tiež ťaháčik z DÚ, ktorý je s novými číslami účtov, je pravda že bol vydaný 1.4.2004, no je tam pri DPH uvedený KS 1148. A takýto KS symbol dávam podnes deň a žiadna platba sa nevrátila. Asi je to ozaj jedno, ale samú ma zaujíma čo je naozaj správne. Aj Dańové úrady vždy majú svoje výklady k niektorým problematikám.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Mne povedali na DU, že
daň z príjmov FO je KS 1749 a preddavky FO je KS 1149.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Katarína STR
Mne povedali na DU, že
daň z príjmov FO je KS 1749 a preddavky FO je KS 1149.
Rozmýšľam , že prečo sú také rozdiely v KS ????
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

No ja ti neviem, ale dôležitejšie je asi poslať to na správny bankový účet a KS ma netrápi.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať