Zavrieť

Porady

prispevok pri narodeni dietata

neviem, ci som sa spravne zaradila do oblasti porad, tak sa ospravedlnujem. Prosim o informaciu. Neviete mi niekto poradit, aka je vyska prispevku pri narodeni dietata? Cakam druhe dietatko teraz v septembri a prave som zachytila v spravach, ze by sa mal zvysovat prispevok pri narodeni aj tretieho dietata. Neviem, ci som to pochopila spravne, ale ja neviem o tom, ze by sa zvysoval pri druhom, tak ako pri tretom?? Podla mojich informacii prispevok je okolo 4.500,-Sk a pri prvom dietati je tam pridavok k prispevku okolo 20.000,-Sk. Dakujem za cenne rady!!!!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hanma je offline (nepripojený) hanma

    hanma
    dakujem vsetkym za odpovede. Nadsena vsak nie som, prve dieta sa mi narodilo 8/2005 a priplatok k prispevku zaviedli od 1/06 a teraz ma to tiez obide lebo malinke by sa malo narodit 9/08 a novela na druhe dieta zase plati az od noveho roka 09. No co uz. Keby sa radsej zamysleli nad tou almuznou rodicovskeho prispevku.

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    hanma Pozri príspevok
    dakujem vsetkym za odpovede. Nadsena vsak nie som, prve dieta sa mi narodilo 8/2005 a priplatok k prispevku zaviedli od 1/06 a teraz ma to tiez obide lebo malinke by sa malo narodit 9/08 a novela na druhe dieta zase plati az od noveho roka 09. No co uz. Keby sa radsej zamysleli nad tou almuznou rodicovskeho prispevku.

    Hm..ja uz som manzelku nahovaral, nech vydrzi este mesiac..nam sa ma druhe narodit zaciatkom 12/2008
    Je to pravda...tych 4500+rodinne. To je naozaj sila. Sa stale cudujem, ze ludia maju zaujem mat deti. Hlavne ked topanky na 1r dieta stoja tolko, co na dospeleho cloveka...oblecenie ani nehovorim.

    prispevok pri narodeni dietata

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.