Zavrieť

Porady

DiplFR

Nie je tu niekto, kto robil skúšky z Diploma in International Financial Reporting cez firmu BPP? Zaujíma ma všetko :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

    JanaSys
    Niet za čo. Ja som len tak "kukla" na tu firmu BPP a to ten kurz fakt stojí cca 120000? A je celý v angličtine?

    arasidka je offline (nepripojený) arasidka

    arasidka
    áno, tá cena sedí ... :-(( všetko sa robí v angličtine, kurzy aj skúšky sú v angl. , je to makačka, niečo ako naša certifikácia. Len osobne si myslím že ten papier má o niečo väčšiu váhu.

    Kobra je offline (nepripojený) Kobra

    Kobra
    arasidka
    áno, tá cena sedí ... :-(( všetko sa robí v angličtine, kurzy aj skúšky sú v angl. , je to makačka, niečo ako naša certifikácia. Len osobne si myslím že ten papier má o niečo väčšiu váhu.
    Moja polovicka robila kurz s BPP a skusku minuly rok v decembri - zatial neuspesne. Je to narocne, ale s kurzami v BPP mam aj ja osobne dobre skusenosti. Nie su lacne, ale kvalitne a dobre pripravia na skusky (no samostudium je nevyhnutne!).

    arasidka je offline (nepripojený) arasidka

    arasidka
    Kobra, akú skúšku robila tvoja polovička? Rozmýšlam o tom, len sa toho desím, vyzerá toho byť hrooooooozne veľa ........ a ešte v angline ...... hm ......... neviem

    Kobra je offline (nepripojený) Kobra

    Kobra
    arasidka
    Kobra, akú skúšku robila tvoja polovička? Rozmýšlam o tom, len sa toho desím, vyzerá toho byť hrooooooozne veľa ........ a ešte v angline ...... hm ......... neviem
    Tú istú, čo plánujes Ty - Dipl IFRS. Myslím, že nie je to vôbec hrozné, treba sa poriadne pripraviť. Máš pravdu v tom, že to nie je ako naša certifikácia. Ak máš záujem, pošli kontakt do schránky a môžete sa porozprávať/napísať.
    Držím prsty!

    brunko je offline (nepripojený) brunko

    brunko
    Ja som ju urobil v Decembri 2004.
    Kurz sme robili v nasej firme, presnejsie v Cechach u nasej sesterskej firmy. Taktiez kurzy robi Slovenska komora auditorov, kde to prednasa nejaka pani tiez z Ciech. BPP je super vec, skoleny ucitelia, vysoka profesionalita, ale komora auditorov to robila za asi cca 30 litrov
    Inac funguje aj webka www.accaglobal.com kde si treba najst info ohladom Diplfr (myslim ze klikni na Students a tam do musis dohladat). Su tam komplet otazky aj odbpovede robene skusajucim. Cele to je robene v anglictine, teda skolenia aj skuska.
    Nasiel som presne je to http://www.accaglobal.com/students/diploma_fm/
    Ak mas nejake otazky, tak napis.


    arasidka
    Nie je tu niekto, kto robil skúšky z Diploma in International Financial Reporting cez firmu BPP? Zaujíma ma všetko :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.