Zavrieť

Porady

Nakup kozmetiky online na Ebay

Zdravim vsetkych,

mate niekto skusenosti so zakupenim tovaru- kozmetiky priamo na Ebay, ak ano, ako to cele prebieha?

Co sa tyka predaja kozmetiky dufam, ze tam ponukaju aj originalne balenia vyrobkov - este nepouzite.?

1: Potrebovala by som vediet cely postup od zaregistrovania sa az po objednanie a platbu, ci je mozne platit len kreditnou kartou alebo aj napr. prevodom z uctu, myslim ze je tam aj moznost platby cez paypal- ale takisto nemam sajnu o co ide a ako to funguje.

2: Viem, ze pri jednotlivych predajcoch su uvedene aj ratingy... aky je najvyssi a zaroven najnizsi Rating, stretol sa uz niekto z Vas aj s neserioznym predajcom-tovar zaplateny ale nedodany, a ako sa da takyto neseriozny predajca rozpoznat?

3: Posledna otazka viem ze sa jedna o predaj tovaru na sposob aukcie ale ako sa zjednava zial taktiez nemam zdani.

za akukolvek informaciu Vam budem velmi vdacna.

P.S.nemusi sa to tykat priamo len nakupovania kozmetiky, stacilo by mi vediet aj celkovy, vseobecny postup zjednavania ,nakupu, platby a dodania tovaru, chcela by som objednavat na rakuskej Ebaystranke.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Postup nakupovania neviem,nechávam to na mojich deťoch.Dúfam ale,že vieš,že takúto kozmetiku môžeš použiť len na súkromné učely,nie na další predaj,alebo do salonu.
    BXLmiami Pozri príspevok
    Postup nakupovania neviem,nechávam to na mojich deťoch.Dúfam ale,že vieš,že takúto kozmetiku môžeš použiť len na súkromné učely,nie na další predaj,alebo do salonu.
    Ahojky, zaujimalo by ma, preco nemozes takuto kozmetiku predavat dalej. Viem, je to asi logicke, ale ci to aj zakazuje nejaky konkretny predpis.

    Dakujem za odpoved ;-)

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Hygiena.V salone môžeš používať len prípravky kúpené na našom trhu a predávať len prípravky,ktoré prejdu cez naše skúšobne a schválenia.Hygienici to statočne kontrolujú.

    Nakup kozmetiky online na Ebay

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.