Zavrieť

Porady

Usporiadat
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Inak veľmi zavčasu sa podnikateľ Malchárek dozvedel o povinnosti aj svojej firmy! A zákon predsa platí už pár rokov.
Tak čo, budeme ešte čakať, čo poslanci vydumajú?
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Ten asi len každý štvrťrok príde po peniaze do firmy a potom takéto voloviny podpisuje.
0 0
Mickya Mickya

Mickya je offline (nepripojený) Mickya

............
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Presne tak pyton, aj tak je v tom parlamente bordel. Nieco navrhnu, schvalia a potom sa o tom dozvedia co vlastne urobili.
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Dozvedia sa o tom až vtedy, keď sa už všetci dotknutí poriadne rozčuľujú, vyhodia kopec peňazí, aby si dali vyrobiť napr. registratúrne poriadky a potom sa naši milí poslanci stávajú odrazu "dobrodincami", ktorí idú napravovať to, čo oni poriadne zorali. Neviem, či tie hlúpe zákony neschvaľujú úmyselne, aby potom mali čo napravovať a takto si skúšajú získavať voličov na svoju stranu???
0 0
jeso jeso

jeso je offline (nepripojený) jeso

ja len dúfam, že je to pravda...a ZáROVEň SA OHROMNE TEšíM...
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

To ma potešilo, ešte ho stále nemám dokončený...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Nebolo by od veci.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

dozvedieť sa o povinnostiach?! a kedy sa mal?všetci, chúďatka naše(platené z našich daní a príspevkov) iba vtedy keď im ostane trochu času prečítať si dennú tlač, niekedy to stihajú v parlamente, ale niekedy si nájdu pre nich zaujímavejšie články. Ako si myslel, že jeho firmy sa to netýka? Zákony pripravujú iba pre ostatných?
MM
0 0
Zuzka11 Zuzka11

Zuzka11 je offline (nepripojený) Zuzka11

Zatiaľ sa tešme len "potichu", myslíte, že to stihnú do 30.júna??
0 0
Zemanová Zemanová

Zemanová je offline (nepripojený) Zemanová

Najlepsia sprava dnesneho dna. Tiez ho mam zatial len v smiraku a mala som z toho celeho trochu hlavu v smutku
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Aj ja som podskočila aspoň 2 metre. Práve dnes sme sa pustili do upratovania toho neporiadku, čo sa akože "archív" volá. Ale nemáme zatiaľ ani čiarku z poriadku alebo plánu. tak teraz neviem, či robiť, alebo nie.
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

ja som už pred týždňom pre istotu poslala registratúrny a plán na schválenie, som FO živnostník, som zvedavá, ako dlho im to bude trvať
0 0
jeso jeso

jeso je offline (nepripojený) jeso

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
0 0
Bionke Bionke

Bionke je offline (nepripojený) Bionke

No tak toto ste ma prekvapili až veeeeľmi... to je sila s tou našou vládou... bodaj by p. Malchárek chcel zavítať na našu super stránku a prečítať si zopár hodnotení... to je sila... schvalujú - rušia... najradšej by som ich poslala znovu na vojnu a na 2 roky a zaviedla by som tam systém, a bez výnimky všetkých do jedného... aspoň by sme mali pokoj...na 2 roky, potom by možno dostali rozum...
0 0
Marika x Marika x

Marika x je offline (nepripojený) Marika x

ja som v piatok niesla registratúrny predpis aj plán susedovi, nech si to pošle, ale bolo mi povedané od jeho manželky, že sa rozprávala s riaditeľkou jedného ŠA, že živnostníci to posielať nemusia. Preto som dnes volala na dotyčný ŠA a tam sa čuduj svete o ničom nevedia a i keď nie radi, chcú aby sme to posielali.
0 0
Bionke Bionke

Bionke je offline (nepripojený) Bionke

Marika x
ja som v piatok niesla registratúrny predpis aj plán susedovi, nech si to pošle, ale bolo mi povedané od jeho manželky, že sa rozprávala s riaditeľkou jedného ŠA, že živnostníci to posielať nemusia. Preto som dnes volala na dotyčný ŠA a tam sa čuduj svete o ničom nevedia a i keď nie radi, chcú aby sme to posielali.
Živnostníkom to uľachčili! Sttačí mať vypracovaný registraturny plán podla metodického pokynu a netreba ho nikde posielať.. stačí ked sa bude podľa toho riadit. Ak to ovšem nezrušia.... pakovci.
0 0
Radana Radana

Radana je offline (nepripojený) Radana

Súhlasím so Zuzkou 11, aj ja sa teším len potichu aby som to nezakríkla.
Práve pracujem na registratúrnom pláne, no bodaj by som ho ani nemusela
dokončiť. Ešte chvíľu počkám, veď do 30.júna je ešte mesiac.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Hmhmhmh, a to sa dozviem teraz, keď ho už mám pre všetky PO takmer hotový?! To sú vandali, takto ničia naše nervy!

Pre SZČO netreba nikam posielať, už som tu dala link, kde som vám všetkým SZČO priložila kompletne všetko, len si dopísať vlastné iniciály a IČO a založiť u seba! V Žilinskom ŠA od SZČO neberú nič!
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Na jednej strane som rada, na druhej strane sa "teším" na verbálne útoky od mojich klientov. Bude to presne tak ako pri liehových výkazoch. Ja ich v dobrom upozorním na ich povinnosti a teraz to zoberú tak, že som ich na niečo nahovorila, oni vyvalili kopu peňazí a bude im to na nič. A Malchárek a jemu podobní by mal byť radšej ticho a nie sa teraz čudovať, čo to zase poschvaľovali.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať